Kad se unervozim strasno se fino osjecam,rekao sam to doktoru i on mi je rekao da poradim na svadjama.
Printable View
Kad se unervozim strasno se fino osjecam,rekao sam to doktoru i on mi je rekao da poradim na svadjama.
moja omiljena uzrecica, potpis za danas i kod mene
osjecam se kao da su mi dzepovi namrtvo prazni
ka zene kad su u fazi pms!!
izludje me me profesor!!!
http://www.srbijanet.rs/images/stori...-poslu-498.jpg
kraj tebe zvijezda Danica gubi svoj sjaaaj
Joj slatkoceeeeee :pig:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DlS3w1GGE8g
:butterfly: vrlo leprsavo... :tranquillity:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jMXXnLSRdBE
Ne kao tekst vec kao muzika.
Mene su 'oduševili' :
- navijači koji navijaju od juče koji su našli za shodno da prozivaju i vrijeđaju svojim znanjem i strasću nas sa stažom u toj priči (posebno pojedini momci )
- puni mržnje nebitno koji ... ko mrzi taj ni ne umije da voli ;)
- 'sportski duh' pljuvanje itd po statusima na fb ...
- ma poduži spisak je tih velik 'ljudi' koji su na razne načine pokazali svoju 'visinu'...
Bravo za nase zgodne Novljane i Kotorane!!!!! Svaka cast momci!
Ma svaka im cast :) naklon do poda. A o ovima sto navijaju protiv svoje drzave bih napisao par pasusa, ali necu.