Ne vjerujem da je bilo ikakavog leda, posebno ne u tom dijelu... Juče sam prolazio, a nije bilo padavina nikakavih u međuvremenu...
Standardno prosjek sat vremena Nk - trajekt, 10 preko ograničenja, sigurno 4-5 debila me preteklo na punu, par njih završilo preticanje kolone u krivinu, nevjerovatno... Nisu mogli 5-10min prije mene stići, a voze sa glavom u torbu...
Sent using Tapatalk

