069 156 503 Budo iz Pg. Nema greske sa njim. Popravljao mi i na ps4 i na ps5.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Hvala puno na kontaktu.
Pozdrav ljudi. Gdje je najjeftinije kupiti playstation 5 kod nas?
hvala.
Tehnomax do sada imao akcije ranije,mislim da su oni najpovoljnije
Pretraži i Marketplace, ima tu s vremena na vrijeme odličnih ponuda.
Kupio sam prije neki dan PS5 i ne znam koji monitor da kupim, da li 2K ili 4K? Zna li neko sto je najbolja opcija?
Ps5 ti max moze izbaciti 4k i 120hz … e sad nisam siguran da cr ti biti neka wow razlika izmedju 2k i 4k ali neka me ispravi neko ako grijesim
Gledaj da uzmes neki sto bi rekli “gejmerski” monitor hdmi 2.1 i da je 120+hz i nemas greske. Naravno ako ti finansije dozvoljavaju uzmi 4k bez razmisljanja
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vidim da su monitori sa 2.1 hdmi veoma skupi i bas ih bas slabo i ima kod nas u ponudi. Nisam strastveni gejmer i ne znam da li ce mi biti potrebno 120hz, a trenutno sam na starijem full Hd Tv-u i dalje, tako da se nadam velikoj razlici u 2K ili 4K...
Monitor
Dje kupiti playstation plus 12 mjeseci? Na svakom sajtu je out of stock?
Jesi li provjerio ovđe https://gamesbox.me/?
Odavde -------->
Dovde <---------
Ima ove prodavce koji prodaju share naloge.
Sem ako neces da dijes sa nekim nalog
Jedino da kupis regularno ili ako zelis da kupis od pouzdanog lika mogu ti dati kontakt , ja vec evo druga godina od njega uzimam .
Cekao sam do pred kraj decembra mislio sam da ce bit neka akcija pa da kupim regularno i vidjeh da nema nista i na kraju opet od njega uzeh za 75e 12mj
Sent from my iPhone using Tapatalk
To jedino ako zelis da na tvoj nalog bude ps+.
Uzmes primary od prodavaca ps+,samo ti stoji nalog tu. A igras nornalnog sa svoga sve[emoji2][emoji3]
I naravno ne platis punu cijenu kao na sony.
Zbog toga se zove share. Ovako kupis cijeli nalog na sony,mozed da ga podijelis sa nekim po pola.
Imas i kod ovija
https://spacenetgameshop.net/psn-wal...aystation-plus
Hvala ali 85€? Pa na njihov (sonijev) store je 65$ - 65€
Ranije je bilo da se uzme za 40ak eura…
Mnogo ti je skuplji ps+,nego ranije. https://www.instagram.com/playworldrs/ ja uzimam od njih i jos jednog lika Acka za foruma razmenaigara. on je malo jeftiniji nego ovi sa insta
Ovo su zvanicne cijene usa
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f2f7001f8f.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pali serveri na PSN. [emoji3]
Da ne bude da samo grinjamo, radi sve od jutros...
Odavde -------->
Dovde <---------
Radi od sinoc tj meni nedje od 21h