Jos jedan fail.
Kladim se da nisu znali da postoji to kod Audija (nisam ni ja).
Printable View
Jos jedan fail.
Kladim se da nisu znali da postoji to kod Audija (nisam ni ja).
Aha, opet su pocele turbine brzo da crkavaju.
Prvo je bilo da crkavaju, pa da ne crkavaju i sad opet crkavaju
Po čemu ti je ovo jeftino ? Vidiš da je neregistrovan što znači na ovu cijenu dodaj još milion na registraciju jer je kod njih sve preko 2000 kubika oder, znači za Srbiju nije povoljno. Ako ćeš da ga uvezeš kod nas, plaćaš sve isto kao da ga uvoziš iz Njemačke ili Italije gdje su ovi modeli taman toliko ako ne i jeftinije, ispašće te malo jeftinije nego ovakav ristajling u pg.
Fanovi BMW ... moze li neki savjet o kupovini 118 diesel ?
Koja bi to "normalna" cijena mogla da bude....mane....nedostaci ....
Hvala !
sto bas taj :) a mane su mu cijela oznaka.. :)
Nisu im auta jeftinija nego kod nas alu tu smo neđe...
Sinoc kad je izbacio onaj link pogledao sam po tom sajtu cijene, to su sve kante koje su po 200K i vise presle, ovdje se moze dosta jeftinije proci, bar sto se E46 tice, za ostale ne znam
Eh da smo imali još par stotina evraH sad mi bi bila crvena ispred kuČe.... Bila je odmah pored ovoga na placu. Jedinice su skuplje za održavanje jer kod nas nema aftermarket dijelova pa sve mora u oficijalni servis, takođe su skuplje jer još drže cijenu... 118d ima ako se ne varam 143ks (isto koliko moj stari 325tds :)), dobro ide i malo troši... Za veće kvarove nisam čuo...
Uzmi trojku coupe, jebes jedinicu ruznu :D
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...n&pageNumber=1 jel ovo povoljno? :)
hahahaha,pogledaj im cijene, Bmw 3 kupe 44000, a napravljen 2008, i od tada im stoji u salon :)
To se moze prodat kod nas, kao 2011...
mozda su bili dobri tada, ali sad je ovo konzerva :)
da ga vidis uzivo vjeruj mi da nema sanse da bi ostao ravnodusan
Mozda kad bi ulozio u njega 5 hiljada ako ne i vise, i tad moze samo da izgleda, voznja i sve ostalo ostaje nikakva :)
sve zavisi šta smatraš pod nikakva :) ja vjerujem da se bolje vozi od 318i :p
Da, auto iz '71 se sigurno vozi bolje od e46, ne znam kakve ima veze koji je motor u njemu :)
p.s. primijetio sam da je na ovom forumu sramota voziti auto ispod 200ks, i koje trosi preko 5L :/
70 kila je laksi a 50 konja jaci, pa vidj :)
a bogme sve zavisi kakve gume i opruge stavi :) na ove 18ice i ove gume pofino lezi, i jos je 10 cm nizi od E46...
a zar ne bi bila sramota za bmw da im je bolje 30 godina staro auto od e46?
Naravno da nema.
Mozda M3 je upravljiji i zabavniji, ali nikako ne mozes da uporedis e90 320i sa 635i.
Ne vjerujem da lezi tako dobro.
Fabrika je tada znala spustit i stavit siri tocak, oni su stavili 15 ili 16 i balonke.
prije svega ovo nije bila shestica(e24) nego e9 i da ljepshe se vozi od e46
Moras vozit i jedno i drugo pa da dodjes do tog zakljucka.
A to inace nije by BMW, tako da i tu treba da skines nesto.