Jesu li te streknuli?
OT-Nervira me kad Guza spavat ne može...strašno -.-
Printable View
Jesu li te streknuli?
OT-Nervira me kad Guza spavat ne može...strašno -.-
a cuti, ja reko ubice neko nekog
Pa neka biju dok tebe ne diraju. Neka selekcija odradi svoje. Uz Bozju pomoc.
Kompjuteri i moderna tehnologija- oganj u njih!
Sad znam kako ću kad me napuči
https://www.youtube.com/watch?v=34qMXgntREw
Evo veli Badza nesto bla bla i "ne bismo slobodno morali da se zaduzujemo". Kako ta fraza "slobodno morali" lijepo opisuje stanje prosjecnog Crnogorca.
Lazi, lazi, lazi, lazi, azi, zi, i.
Jimmy Fallon
Sto ne umijem da vezem vezice.
Послато са GT-I9192 уз помоћ Тапатока
Koliko u ovoj zemlji ima bolesnika koji jedva cekaju priliku da pokazu ratobornost i borbenu gotovost...
nervira me ova reklama societe generale đe sin diže kredit od 30 000 i neće više bit podstanar pa će mu majka viđet ime na vratima i kad mu kaže da se oženi, a on reaguje kao ono "e brao ti ga majko, sad se us*a u sve"
samo ne znam što će kupit kad mu uzmu koju hiljadu od tih 30.
Kad smo kod reklama, ona sa ljutim papricicama i online kladjenjem...Pa kako to spojise sve im na svijet *****, ispizdio sam bio u momentu
koja je to?
Zapaliću te Danilovgrade. Aaaaaaaaa.
Ada ona po vas bijeli dan ide, cak i ja koji ne gledam tv sam je nazalost ufatio par puta. Kao dva lika, jedan prica kako drugi cio zivot tezi da jede samo ljuto, pa nadje na ebay najljuce papricice na svijet i proba ih i umre. I sad ovaj kao veli eee da si zna da ima online kladjenje zna bi sto je pravi adrenalin :lolblue: lolblue od muke :D
ja me nerviram. ja.
Nema gorih reklama od onih za always ultra. "I u one dane nemoj bit' sa strane". :lolblue:
Nestala voda od jutros, citav dan je nema i sve pricam, pušti, dobro je dok ima struje...Dodje voda u 14h, nesta struja po ure posle, pa malo je reci da sam popizdio...
Jedini mamograf u podgoričkom Domu zdravlja mjesec dana u kvaru, čeka se nabavka novog