Nije ovo lijevo siroko?
https://s18.postimg.cc/jfgvlr53d/image.jpgfree jpeg images
Printable View
Nije ovo lijevo siroko?
https://s18.postimg.cc/jfgvlr53d/image.jpgfree jpeg images
koja je fora u Budvi sa parkiranjem kola u kanalu, i to u sred februara
https://cdm.me/wp-content/uploads/2017/02/poooo.jpg
https://cdm.me/wp-content/uploads/20...90452580_o.jpg
https://cdm.me/drustvo/potop-u-risnu...-i-automobili/
U Kanjon Morače kod mosta u Međuriječje prije sat vremena golf 5 masakriran prednji dio. Utovariše ga na šlepu kilometarske kolone napravili...
Prije je makao tablice nego sto je iz kola izasao.
https://youtu.be/q4P2dQAv978
p9lite
Kako je bilo ovome unutra što izlijeće na 0:14.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...1e79bdfe51.jpg
Kucnuo se Kinez sa nekim u ovaj Bejrut od dalmatinske
Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
on, drugar i zena sa djetetom u ovo parkirano auto
p9lite
https://drivetribe.com/p/Xi682dhhTR6...R0CAMOLeI45Zbw
Skodilakov omiljeni umjetnik [emoji3]
Škodilak lajka.
Putovah pola sata od raskrsnice na drac do kruznog kod pumpe, jer je neka budala udarila kamion u dupe. Ja ne znam dje ovaj narod gleda...
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
Na telefon i golotinje sto hodaju trotoarom. Poyyy
A mart nije ni počeo.
Koja treca? Kakvo zaustavljanje?
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
LolČina
HAhahhahahhaahhha. Haos.
:D
------------------
Nije mi jasno kako se ovo desilo?
Poginulo nedužno dijete..
Ili je kriva zena ili se rampa nije spustila ovi iz zeljeznice ce samo masinovodju okriviti i kao da nista nije bilo.
https://s9.postimg.cc/w7j2qirzj/20170301_184744.pngfree pic
Da si pročitao cio tekst jasno bi ti bilo.
Ovaj pružni prelaz je odavno jedna od najcrnjih tačaka na crnogorskim prugama, bez rampe, sa svjetlosno zvučnom signalizacijom.
sve ja to shvatam ali kako može da vozi dijete a da ne vidi voz toliki?!