Nikad neće ni biti! Ha!
https://youtu.be/btTJEXrEt_c?si=EQFiw9loMfq14p58
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
Nikad neće ni biti! Ha!
https://youtu.be/btTJEXrEt_c?si=EQFiw9loMfq14p58
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Bitno je da imamo tebe srce da balansiraš. [emoji8]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Aj ti,dje me god ne posluša...nasadila si se,jbg.
Jes sve si ti u pravu.
HepaU?
Sorry nesanica. [emoji1787]🤌
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Najjača scena na temu. :)
https://youtu.be/8pDY_9u5Sn0?si=t4IfIcF7wXg4qfbk
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Najčešći razlozi zbog kojih nesanica traje toliko dugo:
- hronični stres ili anksioznost,
- depresija,
- poremećen ritam spavanja,
- previše vremena u krevetu pokušavajući “uhvatiti san”,
- kofein/nikotin/alcohol,
- hormonski ili medicinski problemi (štitna žlijezda, apneja u snu, bolovi, refluks),
- navikavanje mozga da krevet povezuje sa budnošću i brigom.
Može li čoJk da se napali na nesanicu?
Ono - viđ' kako je suuuuper...
Spavam, Boginji fala, dobro :)
Od četvrtka baš zaglavih do danas sad me hvata umor onaj slatki a za ono dočekivanje kasnih sati se uopšte ne kajem. :)
https://www.youtube.com/watch?v=o0Yu-GlivRo&t=284s
Nesanica je ok ako si neki svjetski umjetnik pa imas inspiracije tokom noci u tom bunilu i onda milione zaradjujes od umjetnosti koju stvaras.
A ako nisi milioner umjetnik, onda je nesanica bas smor :)
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Pa tako nekako,ja sam navikao tako od svojih 12,13g...i aj sad pokušavam da pomjerim da mi je granica do 2h...vjerovao ili ne ne ide još uvijek,ali i oko 3 mi je uspjeh.
Ono mogao bih da se zainatim i da budem uporan i to sredim samo tako,ali...volim noć...a na drugu stranu,i svitanje je prelijepo :)
Zaspah sinoć prije 11 i probudih se bez buđenja u 5 i 20.Prirodno bez alarma išta.
Ogromna je razlika kad dočekaš zoru i probudiš se u zoru.Dočekivanje zore da podvučem meni je najbolji osjećaj.Endorfin u fulu.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ajdabogda! :)
Vala meni bi smor težak bio život da barem jednom mjesečno zoru ne dočekam.Ahahaha samo je problem kad se na taj osjećaj navučem.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6d38613739.gif
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Lijeganje u 21h nedje a onda prirodno buđenje u 5 ili 6 npr. Pa dodje i taj izlazak lagan
Sent from my CPH2611 using Tapatalk
Da legnem u devet probudila bi se daleko ranije jer meni generalno je maksimalno dovoljno 5 sati sna preko toga bi se osjećala smlaćeno.
Mislim da je sve individualno i nezgodna tema za savjete.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Desilo se.
Ništa me obećavam ka što bi rekao @joni doktor i to ispunjavam. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ne želim da budem u vinklo. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5e704ca350.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Pa pretpostavio sam,i bojim se bićeš budna sledećih mjesec makar...:joy:
Ne zavisi od mog svjesnog više "nesvjesnog". :)
A i okolnosti. :) Kojima nekad ne mogu da odoli m.A kako ide pakao i preko noći bojim se da sam tek najebala sa nespavanjem.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
I za to ću ti dat adekvatan savjet...
kako svakako voliš da kampuješ,a imaš sredjeno dvorište,razapni šator i ljepota!
Hvala na savjetu bolje na Cijevnu bliže je. :)
To sam planirala baš bi bilo kul.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ja se razmišljam napolje da spavam u ljetnjikovac nego šta ako nađem nekog poskoka ispod noga ujutru kad se probudim. Mačku itd [emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Pa sigurno te napast prvi neće,kuliraš ga.
Plašiš se poskoka?Božemesačuvaj on sam prođe ako ga ne diraš.Jedino međed je sad kritičan.Posebno za tebe što imaš pored sebe zalihe hrane. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Čovjek je sanime sebi najveći neprijatelj.
Ja sam tipičan uzorak toga.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7b799962d9.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Treba propasti, duboko u sebe. Dizanjem u visine samo izgorimo...
Bunar da iskopam veliš.
Ponoć JBT jebena ponoć!
Tu sve počinje. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Niđe ga nećemo naći, osim u sebi. Ko se ne moli, ne meditira, ne kreira sebi i drugima mira, neće ni u ovom haosu da prosperira.
Per aspera ad astra.