Ovaj Maljevic bi da denacifikuje iz Nisa.
A komentari na profil Perosevica - srednji vijek.
Printable View
Sa Perosevicem i sličnima sam htio "popravljat" Crnu Goru.
Vazi vazi.
Kod Perosevica naveliko slave dobijenu bitku i mnogi cekaju dalje instrukcije.
Najbolje iduce godine da se 13. jul ne slavi. Sto mislite?
Beograd
https://i.postimg.cc/wMM5r6p0/Danilo...ja-Beograd.png
Berane
https://i.postimg.cc/pXykGBVR/Dabetic-Berane.png
Gacko
https://i.postimg.cc/fbQKbncR/Dragan...ovic-Gacko.png
Podgorica
https://i.postimg.cc/50nqpXZX/Dejan-...-Podgorica.png
Zemun
https://i.postimg.cc/6pvcw5GP/Ilic-Lidija-Zemun.png
HN
https://i.postimg.cc/KvVfdg4L/Milorad-Drobnjak-HN.png
Srbija
https://i.postimg.cc/BZmMBz0m/Okicic-Srbija.png
Nis
https://i.postimg.cc/cJ7cg9hM/Tmusic-Nis.png
Podgorica
https://i.postimg.cc/wv6QhXbK/Zdravk...-Podgorica.png
Srbija
https://i.postimg.cc/zv27Dyjs/Preradovic-Srbija.png
Kragujevac
https://i.postimg.cc/dtxBCTY3/Jovanovic-Kragujevac.png
kako vele ono bice Srba da ce svi stati pod jednu sljivu.... neko proročanstvo
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Prije nepune tri decenije.
Ovo samo monstrum može da uradi.
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Aha,ok. (5 miliona razloga za priču bez temelja)
Ko je sve surađivao sa Kirilom što bi rekli Hrvati..
Ni štita ni štitara. (bilo nekad)
KGB ne stoji baš najbolje ovih dana.
https://youtu.be/KnI5LelMiLE
Poslano sa mog M2006C3MNG koristeći Tapatalk
Ne znam zašto podsjeti me ovaj bizonov post na jednu situaciju iz Bajica. Došla vojna policija za momka i lupaju na vrata, otac ne otvara nego pita ko je i zašto je došao, policajac saopštava da je došao da mu privede sina a ovaj ga pita dodatno pitanje, jesi li sam?
Policajac osokoljen pitanjem odgovara, nisam sam još dvojica su sa mnom.
Bajica mu je na to odgovorio, dobro je što nisi sam da te ima ko ponijet.
Legenda kaže da se poslije toga zaobilazili CT, ali to je samo legenda tako da bizone, izvolite u salonU.
Baš je originalan. Ima sad i nekih novih izraza,doduše.
Nego, zakočilo dobro.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bb5cccea25.jpg
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
https://youtu.be/Uii5O5Hpkeg
Ratko Mladić kralj, Draža isto, ili Amerikanci ne podržavaju kraljeve
https://postimg.cc/gallery/rF0bLcD
Neje su pare stigle očigledno, s obzirom na cenzuru ruskih medija, možda uza svih ovih trediva stoji Putin. On ipak vodi hibridni rat. Ajde veli da se podshetimo klanja i prekljanja, da ne daj bože ko ne zaboravi ove što kukaju/slave svake godine.
Mi smo narod bez duše, puni mržnje a glupi na mrtvo.
https://istinapravda1000.blogspot.co...-ga-gleda.html
Forum krstarice:
https://i.postimg.cc/HsS72jtC/Screen...Crnoj-Gori.png
https://i.postimg.cc/JhNnSgML/0a4663...ad9a06af31.jpg
#DvaNacionalizma
Da se riješe vele.
(sve je to u vašim glavama reče neko)https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...55149982eb.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3b2f281162.jpg
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Nije problem voljeti CG ili ne voljeti. Problem je način na koji se to radi, a koji karakteriše primitivnu psihu pojedinca u CG.
Stavih na oba “nacionalizma” ovo jer neki vode statistiku pa da im otezam posao. Eto i to se mora.
Sent from आत्मन:
Možeš naći ovakve postove na forumu u Crnoj Gori ko što su u prethodna dva posta?
Kad vidim takve postove i u tolikom kvanitetu ovdje onda mogu staviti ekvivalent u suprotnom je ono što se u matematici zove pozitivna nula.
(to je kad jednu jabuku podijeliš svim Kinezima jednako)
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
O tome da statistički ne može se otežati posao onome ko poštuje matematiku.
Jeste da je filozofija majka svih nauka ali matematika precizno ukazuje običnu tablicu množenja.
Mogu i ja da bježim u iracionalnost ali ovo gore kad vidim kao nekome ko više voli realno sagledati situaciju pali se crveni alarm.
A pozitivna nula je pojam koliko je taj drugi nacionalizam usmjeren uopšte u pravcu dogodine,do tokija itd.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
Ja ih realno nikad nisam ni imala niti me to pretjerano dotiče.
Uzalud dokazi onome što ne želi da ih pogleda u oči.
Sent from my SM-A336B using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...e6102b293e.jpg
Sent from आत्मन:
Pobjeda
Raković predložio ukidanje Crne Gore, podjelu BiH i stvaranje ,,jedinstvene srpske države“
Quote:
Potpisivanje Temeljnog ugovora, kaže ovaj istoričar, bilo je važna uvertira za pobjedu srpskih i demokratskih snaga na lokalnim izborima u Crnoj Gori koji su održani 23. oktobra 2022.
- Pritom, skoro svi najveći mediji u Crnoj Gori su sada pod srpskom kontrolom.
Milu Đukanoviću ostaje samo da sačeka, mirno i bez patetike ako je moguće, da mu 19. maja 2023. u ponoć istekne mandat, a time i imunitet. Protesti njegovih malobrojnih pristalica su inače pravi fijasko - kazao je Raković.
,,Andrija Mandić se u velikim bitkama do kraja politički izbrusio i postao je faktor povezivanja“, kaže Raković i dodaje da je ,,zahvaljujući politici njegove stranke tokom prethodnih decenija sačuvano jedinstveno i nedjeljivo srpstvo u Crnoj Gori“.
- To će ubuduće biti dominantna matrica srpstva u Crnoj Gori, posebno od kada je na čelu Mitropolije crnogorsko-primorske vladika Joanikije.
Svaki dualizam ili trijalizam je koban za Srbe. Ne treba davati nikakve opcije za odabir: Srbija ili Crna Gora, srpska ili tzv. crnogorska nacija, ćirilica ili latinica, Beograd ili Banjaluka ili Podgorica. Srbi su samo Srbi. I tačka - naveo je Raković.
Aleksandar Raković je u jednom intervjuu od prije mjesec dana rekao da se zalaže za „razgraničenje“ Srba i Albanaca u Crnoj Gori.
Preciznije, da se Albaniji ustupe Malesija, Gusinje, Plav, Rožaje i Petinjica, i da se tako riješe manjinskog nelojalnog antisrpskog stanovništva, nauštrb malog dijela dijela teritorije gdje „nema ni jedno srpsko selo“, i tako osiguraju prosrpsku biračku većinu u budućnosti.
Dalje, kaže da većina Srba u Crnoj Gori nije u stanju da trezveno gleda na srpsko nacionalno pitanje jer ih konstantno sputava briga da se ne zamjere nekom stricu, ujaku ili rođaku koji je crnogorski konvertit.
Dok su Srbi iz Srbije poput njega, u stanju objektivno da sagledaju situaciju i odrede najbolji model nacionalnog političkog djelovanja, koji u DF-u prihvataju.
Pa normalno.
Šta da ostvari? Samo kad se prisjetim @Caesar kad mi ovdje drži lekcije o sagovornicima ko da mene za iste zabolje, nešto baš.
Šta to Raković ima da ostvari jer je najavljivao genocid? 7 miliona na njih..to.
Jel to?
To misli da ostvari?
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
Neka, ničija do zore nije gorjela.
Pa da vidimo baš ono što ta karikatura od čovjeka misli da ostvari u praksi.
To je zapravo scenario koji smo svi mi kroz istoriju vidjeli odnosno fenomen da neko slavi sopstveni poraz.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
Crnogorci su kroz istoriju sa 1000 vojnika pobjeđivali u ratovima sile koje su imale XX puta više vojnika sa sve boljom opremom.
E zamislite koliko smo tek sad jaki kao NATO članica.
Neka dođe, ali ne smije ta splačina. Može samo da laje na njegove medije dok im i to ne ukinemo jer kolo sreće se okreće.
Ali banovaće njega sopstveni narod, ima i njih normalnih. Čim ih oslobodimo fašističke hobotice... ;)
Izašao je novi nesoj korona virusa i zove se Kraken.
Nothing travels faster than the speed of light with the possible exception of bad news, which obeys its own special laws..
A ono nije da nije.Jedva čekam da se sruši ta struktura ko što su srušili toliko gradova u susjednoj državi pod okriljem "denacifikacije".Što su toliko majki u crno zavili.
Što veliš ti Cezare ono?Sagovornici veliš.Pravo ja da ti rečem na muke ti nisam oko sagovornika.To nek se vide oni što im smrdljivi čopor savršeno odgovara pa i na tuđim leševima kao i oni koji na sve to ćute.
Stepskog Vuka od Hese-a pročitaj pa ti možda bude jasnije koliko je istom stalo do kompromisa i umotavanja u folije.
Lijepo su neki izjednačili sve i svašta pod znak ekvivalencije ali brojke ipak govore drugačije.A brojke su brojke,jbg.I ideologija je ideologija odavno poznata.
Имам осјећај да је Николаидис схватио да нема шансе за бољу будућност.
Niko neće pomoći.
Prvo. Oni od kojih mi očekujemo pomoć nisu dobrotvorno društvo nego imperija. U jednom trenutku učini nam se da je imperija uz nas i mi smo sretni kao dijete čiji je otac upravo išamarao nasilnike koji su ga zlostavljali u školskom dvorištu. Inerciju te zablude osjećamo i danas. Znate ono – mi smo prva sljedeća članica EU, mi smo NATO, uz nas su takozvani naši zapadni saveznici, kojima samo treba lijepo objasniti šta se to ovdje dešava, jer oni to, zaboga, ne znaju, oni su loše informisani – i sve će ponovo biti u redu.
....Umjesto kulturrasističkih narativa o „vjekovnim balkanskim mržnjama“ i našem „primitivizmu“, imperij je mogao zabraniti ideologiju koja je dva puta u pedeset godina u Bosni počinila genocide: velikosrpski nacionalizam, naime.
Dok je taj nacionalizam ideologija Srbije, nema mira na Balkanu. Velikodržavna ideologija odgovorna za genocide, koncentracione logore i podugačak spisak zločina mora biti zabranjena....
....Umjesto toga, imperij velikosrpsku politiku ne samo da toleriše nego je, kako sam rekao, u ovom trenutku koristi u cilju preslagivanja regiona koje upravo provodi.
Tme stižemo do onoga što je Drugo. Imperiju nije briga. Imperiju ne možete odobrovoljiti. Uzalud tražite načine da imperiju amnestirate od onoga što se u ovoj zemlji zbiva. Da. To je volja imperije. Ne. Ako ćutite i trpite i odani ste imperiji uprkos svemu, neće proći. Imperija neće promijeniti tok svojih akcija koje vas gaze. Uzalud se trudite da pronađete ugao koji će imperiju osloboditi svake odgovornosti za ono što je njena akcija. Uzalud vičete Rusi, Rusi! Nisu Rusi, nego imperija. Amfilohijeva klerikalna kontrarevolucija, Temeljni ugovor, Otvoreni Balkan. Sve je to volja imperije.
....Onaj ko nije spreman kritički govoriti o američkoj politici koja je odlučila da Balkan smiri tako što će nahraniti tri ovdašnja nacionalizma – srpski, albanski i hrvatski, neka ćuti i o Dritanu.
Ako vam je do demokratije i evropskih vrijednosti, spremite se da ih branite od imperije. “Ako je svijet protiv istine, ja sam protiv svijeta”.
Ako vam je do demokratije i evropskih vrijednosti, spremite se da ih branite od imperije - CdM
Занимљива идеја да империја (САД) не зауставља српски национализам, и да је последично исти немогуће зауставити.
https://i.postimg.cc/jjRG6SLX/Screen...t-15-52-00.png
Ova spodoba je pripadnik Leposavićeve partije.
To je ta "zdrava srpska alternativa" Vučićevim pionima.
pa dobro, ništa strašno. imaš ljude na forumu koji ovako misle
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj je pomiješa vodu i ulje ali je bar iskren.
E jbg, ne da ni na traktore nego oće da kači na krila aviona.
https://m.cdm.me/hronika/kovacevic-t...icke-njemacke/
nazalost vidjeli kako se razne manjine pozivaju na ugrozenost i generalno jedan veliki kota od baljega pa obrnuli igricu....
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Mojne manjine u istu recenicu sa Srbima. Ti ljudi postuju i himnu i drzavne simbole, takodje su i glasali za nezavisnu CG [emoji2]
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока