Pa, da, izigravam šerifa koji tamani šanere. [emoji6]
Ništa nije obrisano niti izgubljeno, stara tema je i dalje vidljiva kao i sav sadržaj objavljen - ikad.
https://forum.cdm.me/showthread.php?...enutno/page404
U suštini nema većih promjena osim što je eksplicitno zabranjena prodaja parfema (ukazano na pdf oglasi).
Čini se da je to bio prevelik udarac za 'jednakije od drugih' pa i dalje nastavljaju sa ego tripovima i tužbalicama, iako su se već x puta pozdravili.
Naravno, ovdje će svi biti i dalje dobrodošli ukoliko uvažavaju mišljenje sagovornika i poštuju pravila oglašavanja
Nadam se da smo sada konačno stavili tačku.
tapatalk