Jesam li samo ja lud koji ne shvatam svrhu ovog foruma?
Printable View
Evo potvrde:
http://img6.imagebanana.com/img/dkaf9dek/Capture.JPG
http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif http://www.car-caffe.com/forum/images/smiles/roll2.gif
Sunce ti ebem ludo, totalno sam zaboravio za ovu sliku.
Još pjevam ovu pjesmu u sebi i onda puštam plej... Nešto će lijepo danas da se desi
Ne, nisam imao kad sa saznam. :(
http://www.autotrader.com/dealers/in...0&cardist=5871
Po Carfax-u nije kriv, not a bit!
kakvu kockicu vidjeh sinoc kod gimnazije ufff <3 <3 <3
crna , felnice, vidi se da je skoro lakirana, fabrika uff
ne moze biti fabrika kad je lakirana :P ahahah :D
Sto ima veze ako je lakirana (dobro lakirana)?
ma sprdam se ja.... :D
to je ona sto je parkirana stalno na stari preko puta skole sa bbs felmama
a to je nikolina..rade32 mu je nik odje ;)
Ovaj klip sa fabijom i verbalnim je najtuzniji klip ikad na ovome forumu i podforumu....
E da, prodaje mi brat kockicu kabrio pa ako ko oce...
moze li mi neko pronaci spisak osnovne i dodatne opreme za bmw f10..
momci nashao sam ali hwala u swakom sluchaju...ako nekom bude trebalo isto shto i meni moze pronaci ovdje http://www.tomic.hr/hr/en/newvehicle...es.html?test=1 ....Shta mislite o novom bmw 528i al sa owim nowim 2.0 turbo motorom i 245ks :)
Sve najbolje...
Čuo sam da je kvalitetan
dobija li se koliko sa M podvozjem...neshto kad pogledam bolje da stavim m podvozje i kameru za voznju u nazad koji su zajedno oko 1100eura nego da te pare bacim na parking senzore za koje bmw trazi 1010europeja :D
Radije bih M podvozje.
naruči i M5 značku obavezno (to je kod BMW-a vjerovatno isto oko 1000), da ne bude onaj bijeli F10 jedini u grad s njom..
druze ono je pravi m5 nemoj ti mene ucit !!!!
neka no stane pored mene otvori prozor i pita standardno "prodaješ li ga", a što će ti druže kad već imaš jedan?!
F10 izgleda perverzno, sa ili bez M znacke, svejedno :D
M5 znacku dobijes uz svaki F10 sa M paketom.
i M6 da staviš na biciklo :)
ma necu ja cio m paket samo m podvozje..:) mozda nekad dodje na red neka felna od 19 cola i to je to :) idem da widim sjutra shta owi iz wolija imaju da mi ponude :P
Podjes do Volija... Kupis paradajIz, krastavce... Chips, sokove, tortu, masu alkohola (da se proslavi nakon voznje) i BMW F10...
a dako nagovorim caleta da uzme f10....dadoshe mu dobru ponudu za e klasu al ja ne dam da je trguje
FAbia moze i u kompletu a moze i pojedinachno...
M paket sa branicima i chudima ide preko 6000ojra a podvozje 500 ojra
owakaw da bude http://www.tuningnews.net/news/10032...0-wheels.jpg:D
Radije bih vozio e60 nego novu E klasu.
Auto izgleda i vozi kao da se pojavio prije 10 godina.
F10 je tako pecak da bih prije tu E klasu uzeo. Nek uzme A7, ponajbolj$i je od sve troje kandidata.
jebes f10... mene zanima ima li kakav e30 stranac da se prodaje ?
a uporedi cijene za a7 i f10...da ima namjeru tolike pare da troshi ne bi gleda oce li za parking senzore dat 1000eura i tako to...znachi on je dobio ponudu za e250cdi sa amg look paketom i navigaciom i koznim sicevima i jos nekim cudima sa cijenom od 45000eura....e sad nije da ja ne wolim mechku nego obozawam bmw pa mu sklapam neki f10 po mom ukusu za te pare pa nek odluchi :)
zamisljam fabiu kako mu dijete sklapa 550...
ne bi mu ja auto sastavlja da ne rachunam da mu ga oduzmem kad se iscefi :)