oprosteno im je sto su kasnili za dobro odradjen posao, deset minuta i posli
kako da prebacim redosled broja kanala, ne odgovara mi ovakav raspored
ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
Printable View
oprosteno im je sto su kasnili za dobro odradjen posao, deset minuta i posli
kako da prebacim redosled broja kanala, ne odgovara mi ovakav raspored
ako je aparat na stanby, oce li se sam upaliti i snimiti zakazanu emisiju
ne vatam ovo za programe
ocu da mi je vh1 na broj 1, kako da ga postavim na to mjesto
Nikako! Mozes samo ta kreiras listu sa omiljenim kanalima.
qq, kod mene - kad isključim risiver (prebacim na stand-by i ona power lampica promijeni boju u crvenu) - neće da se uključi da snimi ono što je programom namješteno za snimanje :? Moram probati ponovo ...
jos par pitanja. extra tv pocne da snima nekih pola minuta ranije, zbog cega je to tako.
kad ne snimam, isto mogu vratiti nazad nekih pola minuta, moze li to na vise da se podesi.
na koji nacin ja dobijam sliku, jel trosim gigabajte, kako da vidim koliko sam potrosio gledajuci televiziju
Ovako Extra funkcioniše.
Svaki program bez obzira ad li ga snimaš, privremeno se smješta na HDD. Znači kaad okreneš recimo na Nacionalnu Geografiju, sve dok si na tom kanalu program možeš vratiti sve do momenta kaad si počeo gledati taj kanal. Čim se prebaciš na drugi kanal, a prethodni ne snimaš ne možeš se više vratiti. U slučaju snimanja, ako staviš snimanje u toku neke emisije, snimiće sve od momenta otkad si je gledao pa do kraja ;)
Za sada nije omoguceno sortiranje kanala. Mozda cu to da omogucim u toku sljedece nedjelje... :)
Sto se tice protoka - ne trosi se, koliko god da gledas Extra TV i ne placas premotavanje i snimanje. (napominjem, jer je bilo raznih prica...)
A ti si taj sto nam jade zadajes:D
Omoguci ti nesto ovako http://entertain.eki.t-home.de/offers/comfort/comfort/
Zar morate da citirate prethodne poruke... blah... aj uziiiiivajte :)
Oli nama ti reci kako, kad i po kojoj semi mijenjate, pardon ne mijenjate no samo smanjujete ponudu filmova iz HBO Digital:mad:
Sale, hoće li biti i ponešto od: naučne-fantastike, horora, fantazije i sl. u ponudi? Moram priznati da izbor filmova nije baš najsretniji. :?
HBO Digital prati HBO, detalje o ponudi mozete da pronadjete na www.hbo.cg.yu
Mislim na izbor filmova u video klubu.
Tu niko ne spominje hbo digital kao na http://www.hbo.hr
No jos nekih tehnickih detalja. Zasto nema Dolby digital zvuka na HBO ?
Znaci mi ovdje ne smijemo gledati ovaj sajt.:clap:
Na dnu www.hbo.cg.yu
http://www.hbo.co.yu/Images/Footer/logo_small_long.gif
Ovaj web sajt je namenjen iskljucivo za gledanje u Srbiji.
Bice i tu svakakvih novosti.
Upravo je dopunjen HBO Digital i nesto popuno novo u kategoriji EXYU/The Books of Knjige! 10 epizoda dostupnih u 3 tri paketa od po 1 eur. Uzivajte!
Ako je već bilo - izvinjavam se, mrzi me da čitam svih 59 strana.
1. Poslije 2 mjeseca čekanja konačno je došao bilmez čak iz Bara, u H.Novi da priključi Extra TV. Usput je sjebao ADSL i da ja nisam reagovao on bi mrtav hladan sve tako ostavio i otišao. Jedva je nekako na jednom računaru nabadajući ko ćorava koka povratio bežični ADSL. Rekao je da je sada sve OK i otišao. Pošto na ostalim računarima u stanu nije više bilo bežičnog ADSLa nazvao sam ga na mob a on se nije htio javiti sve dok se nije vratio u Bar i onda me počeo ubjedjivati da nešto sa mojim hardverom nije u redu. To isto je pokušao i drugi bilmez sa uslužnog broja 0800itd. I onda sam morao sam da ispravljam njegove brljotine. Malo je potrajalo ali sam uspio i tek juče sam na ovom forumu našao uputstvo za to.
2. Oprema tj receiver isporučen je bez uputstva za upotrebu!? Ili misle da nam ne treba. Ugradjeni HDD će da se puni dok mu ne zafali prostora i onda će da briše šta mu bude smetalo. Kako prebaciti njegov sadrzaj na PC?
3. Meni nikako ne uspijeva da se registrujem ovdje pa koristim ćerkin user name . Obećao sam administratoru mailom da ću ga radi toga popljuvati na drugim forumima, ali još nisam stigao.
Isto se i meni desilo prilikom instalacije, s tom razlikom sto se ovaj mrco trudio da to napravi ali ja nisam mogao da ga gladam kako nabada po tastaturi i rekao mu da cu ja to zavrsiti.Kakvo im je osoblje to je uzas!
Uputstvo mozes ovdje skinuti http://extratv-cg.com/pdf/Extra_TV_prirucnik.pdf
Sto se tice sadrzaja na HDD i njegovog prebacivanja na PC bez fizickog uklanjanja od STB nece ici
@Poseydon-Hvala na pomoći.
Malo sam prelistao ovu temu pa da kažem da kod mene Extra TV radi bez problema. Kanali se brzo šaltaju, i jedino kad se na neki parkiram poslije 3-4 sec dolazi do kratkotrajnog zamrzavanja slike i poslije je sve u redu. Kvalitet slike i zvuka je OK. A i ADSL radi bez problema (3 PC spojena na wlan)
E sad, druga je priča to što nas deru sa cijenom i što mi ne odgovara izbor kanala, ali sve sam to znao unaprijed i niko mi nije prislonio pištolj na čelo i rekao da moram to da kupim. A i izbor kanala je najmanje loš od svega što nam se nudi. (Neću da navodim šta bi ja ubacio ili izbacio od postojećih jer se 95% pučanstva sa tim ne bi složilo)
danas je extra tv dobio jos jednog korisnika,mene,hehehehe:)
ono sto moram da kazhem je da sam izuzetno zadovaljan,takodje i meni ADSL radi bez problema,slika zvuk odlican,jedino mi je krivo sto nema jos nekih pojedinih programa:D
Upravo sam pogledao HBO Digital, i ne da nije dopunjen, no ste mi makli Sopranove, a bash sam se namjestio da nastavim gledanje.
Samo su nedjelju dana bili tu (ovaj drugi komplet od 13 epizoda: 13.-26., prvi sam odgledao), pogledao sam 7-8 epizoda, a sad ih nema, stalno nestaju nekakve epizode i filmovi, ali ovo me stvarno iznerviralo.:mad:
Mogu li ja kako pogledat te epizode, zato i uzimam HBO paket, zbog ovija serija.
Red bi bio da bude i pokoji kaubojski film u ponudi.
@Diego
Serije su u ponudi po 14 dana. Mislim da ce u ponedjeljak biti nove epizode te serije.
Da li ce ikad biti ili nece na Extra TV kanal SPOTR KLUB I SOS?
Da li ce ta dva kanala da budu ili nece, samo nemoj da mi odgovorite sa mozda ili uskoro?:joint:
Extra tv super, hbo digital super, sve super ali stvarno to sto nestaju filmovi i serije svako malo, to zasmeta.
Dobro je da se mjenjaju, jedino smeta kad mozda planiras pa ti maknu taj film ili seriju. Kad bi barem bila neka informacija na sajtu extra tv, pa da pise koliko ce se ti sadrzaji zadrzati u hbo digital videoteci.
Mozda moze Sale i da ubaci u Informacijama o filmu, tamo dje stoji glumacka postava i neki opis, i datum do kad ce isti bit dostupan u hbo videoteci.
To mozda nebi bio neki problem a mnogo bi bilo korisno.
SUPER JE EXTRA TV ALI NEMA SPORT KLUB I NEMA SOS KAD TO BUDE IMALO ONDA CE BITI SUUUUPERR, DAJ MALO SPORTA NA EXTRA TV JER JE GREOTA DA BBM TO IMA A EXTRA TV NEMA:)
ZASTO JE BBM BOLJI OD EXTRA?:mad:
evo sad mi je stigla poruka na extra tv u vezi 10 serija chini mi se THE BOOKS OF KNJIGE:D
znaci udjete u menu,pa u videoteku pa ex yu i tu cete naci booksovce:)
TBOK 1+2+3 1,00 e
TBOK 4+5+6 1,00 e
TBOK 7+8+9+10 1,00 e
TBOK 1 0,40 e
TBOK 2 0,40 e
TBOK 3 0,40 e
TBOK 4 0,40 e
TBOK 5 0,40 e
TBOK 6 0,40 e
TBOK 7 0,40 e
TBOK 8 0,40 e
TBOK 9 0,40 e
TBOK 10 0,40 e
pozdrav:D
Jos da se Sale klonira u par komada... :D
Provjericu da li moze u opise da se ubaci do kada traje film.
Iznajmite te pakete TBOK, jer je tako povoljnije nego "na komad".
za euro imate da kupite dje god ocete buksovce! ovo je skupo!
A i drugaciji je osjecaj kada nesto legalno kupis... a ne kod pirata po ulici... Necu da spominjem kišu, oštećene diskove... kopije kopija kopije...
A to Straus jer on mora izać pa kupiti, pa bi da i mi sad tako radimo :D
ne kazem ja da je lakse pritisnuti klik na daljinski ali ipak to bi trebalo da kosta ne vise od 50 centi po disku. pogotovo za filmove i serije koje je narod gledao sto puta ! da dajete najnovije filmove sa bioskopa onda ne bi bilo skupo ni 2 eura dati!
meni se to nije desavalo da kupim osteceni, imam preko 100 filmova i svi odlicno rade i slika je vrhunska!Quote:
A i drugaciji je osjecaj kada nesto legalno kupis... a ne kod pirata po ulici... Necu da spominjem kišu, oštećene diskove... kopije kopija kopije...