http://news.bbcimg.co.uk/media/image...0_65787209.jpg
Printable View
Mmmm Stoya...
Moja reakcija kad sam prvi put danas odslusao/vidio harlem shake.
http://cdn.memegenerator.net/instanc...0/35051484.jpg
http://www.talents2008.sff.ba/files/...Stankovic2.jpg
Stankovicu, imas najjacu babu!!!
Sto ce mi ovaj forum?!
I ja se pitam.Kada se navadeQuote:
Sto ce mi ovaj forum?!
ne možeš im zabraniti,pa ti je..
chiara sei cresciuta troppo in fretta
colpa dei tuoi amori a prima vista
se non hai trovato l'uomo
giusto ancora
...
chiara che sognava ad occhi aperti
chiara che credeva nei fumetti...:oops::oops::oops:
http://www.youtube.com/watch?v=WFyJBW2Ja4Q
Tuga neka...
http://www.youtube.com/watch?feature...v=2gvgkHSyKFE#!
Ja ne znam da li da se smijem, placem, cupam za kosu ili ubijem..
O brate Dzeremi zasto?! Reci mi pobogu uaaaaaj?! :cower: Samo mi reci sto je bio problem?! Jesi baacio pare na alkohol? Drogu? Sto nisi trazio da ti mi sakupimo evo svaki mjesec dajemo po euro za karticu za tv za struju a dali bi i tebi oca mu ebem.... A mi smo ljudi o srca skupili bi makar nesto i da nije dovoljno opet bi skupili moj Dzeremi.
A sto vam je svima bilo ljuuuudi?! Neki trip da ste u pozoristu?
Srednja skola nedje na selo koja po nekom nepisanom pravilu mora da ima one bichi ribe koje maltretiraju novajlije koje su gikovi! Itan obucen u kosulje tajm auta, totalno urban lik zalutao u neko daaavno proslo vrijeme, ali isto seljak da se primi na novu ribu koja se kao dolesila i dosla bas u njegovo odeljenje (a inace je to jedino odeljenje).
Sto je s kucom zaraslom u korov, crnom ka da u nju od iljadu 800 i neke nije ziva dusa krocila
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...SX5w3w9b3Sv4VA
a kad udjes unutra dizajn nekog modernog arhitekte :cower:
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...9RtDZXPigIG_LT
Dzeremi, Dzeremi...
Sta je sa losom zvakom i losom romatikom? Ovo ti je zavodnik ovog vijeka? Eo ga ka da je drugovao sa Dzejms Bondom...
http://static.guim.co.uk/sys-images/...ures-5-008.jpg
Mali napaljen pita sta da joj pokloni za sesnaesti rodjendan AHAHHAHAHAAH Grle se i ljube i veli a nisam to mislo HAHAAHAHA a ne no sto si mislio? Da pijete onaj punc sa svake moguce igranke u svakom mogucem filmu AHAHAHAHAHAHAHAH AOooo
E moj Dzeremi...
Stvaraoce ovog umjetnickog djela objasni mi molim te ovaj spoj!
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/...66_638x497.jpg
Biemdablju momacki i ebacka i bichi riba koja izgeda kao Vesna Zmijanac u spotu sa dzoganijem iz devedeset i neke ! Sto je ovooo?
Tacno cu pocet da placem!
Crni Dzeremi!
A kako Itanu ne vidjesmo oca za dvije ure filma, oce li mi rec neko? Cudo jedno od kad mu je zena stradala u saobracajci dje par familija ima kola hahahaahahah on se povukao u sebe a koliko vidjesmo i iz filma!
Ahahahhahaah Veli kako je u srcu jedini prostor koji ne moze da se ispuni hahahhaahaah A zivela ljubav Dzeremi brate napaceni koliko si uzeo para za ovo?
Ljubav nas oslobadja svake kletve AHAHAHAHAAHAH
Dzeremi ako citas a znam da citas bas mi je drago sto si umro na kraju kad si tako glup bio!
A ovome reditelju dajem ono sto je on meni dao veceras!
http://cdn1.screenrant.com/wp-conten...ce-Englert.jpg
PU!
:)
Zaspao u 3, probudio se u 6. Ostalo je ok.