al mi je drugarica spremala paštu! :smiley_simmons:
Printable View
al mi je drugarica spremala paštu! :smiley_simmons:
Zato sto si goozica :pig:
:smiley_simmons:
:)
gooza stalno jede, Shone nesto dobija na poklon, a ja nista. :(
@SHone odavno bolju nisam piooo! Definitivno kafa no. 1!
@Desert kupicu ti ja kinder bueno :D
On topic
http://www.youtube.com/watch?v=zu9N5IqQbbE
vrijeme snijeg pih pih nervoza hladnoća klizavo
Zetski kolaci i domace kobasice sa kajmakom. CRKOH !
imas veliko srce marianna sa 2 n
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...09986392_n.jpg
Imam.
Danas bar. :tongue:
Kako ocuvati mozak?
Sada me bacaš kao stvaaar, istrošenu stvaaar, zaboravljaš me kao loš, ružan dan... :) :) :) :)
http://www.youtube.com/watch?v=-YrpcPjoWg0