mogu li ja sa tobom? pa poslije toga da idemo na vrelo bosne?
Printable View
Ja u Bosnu idem samo s outom.
Hoy, manana y siempre con el Barca en el corazon.
Jose Mourinho en 1997
sparco, budi nježan... kad i ako budeš.
http://www.youtube.com/watch?v=-1TUBAR6CQo
Ne volim da postavljam pesme na ovoj temi ali jednostavno u ovoj se nalazi moj opis, koji sam davno napisala, jer eto trebalo se nesto napisati pri logovanju. I tad i sad imam istu recenicu koja opisuje sve i uvek. Napisi mi pesmu... ali postoje u nama neprevodive dubine, postoje u nama neke stvari neprevodive u reci...
el reeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee otkud fotka?
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...w8VCx5Y6HoPzuw
Smiled madafaker
Kako piše u Ginisivoj knjizi rekorda, vojvotkinja čije puno ime je Maria del Rosario Kaetana Paloma Alfonsa Viktoria Euhenia Fernanda Teresa Fransiska de Paula Lurdes Antonia Hosefa Fausta Rita Kastor Dorotea Santa Esperansa Fic Džejms Stjuart de Silva Falko i Gurtubaj, je žena sa najviše plemenitih titula na svetu koje je priznala vlada. Njeno bogatstvo se procenjuje na više milijardi evra.
Vojvotkinja je u Sevilji treći put stala pred oltar (dva muža je nadživela) i rekla sudbonosno „da“ u 85. godini zivota.
A riba je...ono bas.
@RotfLmaomGg: Si, guapa chiqita.
Ono kad si smoren kao Ješa tri'es'devete jer nemaš posao, a onda shvatiš da je Oktobar a da si svaki dan po ceo dan na plaži and You're all like http://vadrouilles.moto.free.fr/smileys/yesssmileyf.gif.
I pomalo http://www.forum.hr/images/smilies/hekla.gif.
raquel...............
http://image.yaymicro.com/rz_1210x12...gro-410a7a.jpg
zadovoljan - srecan
Ponosan i srecan. I naravno
http://u.jimdo.com/www8/o/s2701d08f8.../std/image.gif