Bossa nova taman paše uz ovu kišu... Meni makar.
Printable View
Bossa nova taman paše uz ovu kišu... Meni makar.
'Nemojte pogrešno da me shvatite kada pijan kažem da ne umem bez nje. Umem ja. Ali, polovično. Smešno. Umem da budem onaj stari ja, bez ikoga kome bi noću poslao poruku kako samo ona nedostaje kraj mene. I znam.. Znam da nema nikoga poput nje, tako da, prećutite to što svaku odbacim posle par nesvesnih poljubaca i prećutite ono ''pa bar probaj''. I ne zamerite što joj ponekad, subotom, napišem ono ''izvini što nisam umeo da te čuvam''.. Na kraju dana, ona je jedina koja još uvek ne zna da je njen osmeh poslednja misao pre nego što sklopim oči i da je njen smeh muzička podloga svih mojih snova.'
pljujem na na zensko i na pms i na sve danas dok se raspadam!
Sent from Stari
“Da bismo održali riječ, najbolje je da je nikad i ne dajemo.” Napoleon
Baš sam nešto "hejter" ovih dana... inače sam jako fina. ;)
:)
'Od ukućana najviše volim one koji nisu kući.'
De ste familijooo
http://www.youtube.com/watch?v=zTX0KTiKg3A
Vratija se Sime
di je bija?
Robija.
qq...kao sidaš
http://www.pressonline.rs/upload/med...5/33517/44.jpg
:lol:
najpoželjniji neženja :lol:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...BXkj5JQbBHKMMQ
Evo ko je izrazio zhelju da igra glavnu mutavu junakinju...
http://www.cdm.me/zabava/muzika-film...t-nijansi-sive
Je li moguće, nema kiše!
Krave pred Niksicku opstinu, tako i treba onom siljegu od Neba.
I ovo
http://www.youtube.com/watch?v=A6XUV...e_gdata_player