Ođe pojedini imaju žestok problem sa čitanjem onoga što je napisano.
A izgleda mnogo je to komplikovana tema za raspravu na ovi forum,jbg.
Tabori,samo tabori,tabori rula.
Printable View
Imaju problem jer ne znam ko moze citati tvoje postove i uzimati ih za ozbiljno nakon takvih izjava.
Ti svakako ne,a gledaj da ne vrijeđaš da ne bi uputila tvoje postove moderaciji ubuduće pa ako nisi skapira tvoj problem.Ne sumnjaj u to.Idi viđi ti teme koje ti više pristaju ako ne kontaš o čemu sam ja pokušala na ovu otvoriti diskusiju.
Gledaj da dijalog svedeš na civilizacijski pristojan nivo za ovo mjesto.Svaki post đe vrijeđaš na lični nivo biće ubuduće upućen moderaciji ne zbog mene no zbog ovog mjesta.
I na kraju krajeva šta tebe boli uvo ko se vakcinisa ko nije?Vakcine pominjala nisam no sam pisala o drugoj temi glede ove teme.
Ostaviću jedan reprezentativan link a ima ih više.Koga ne zanima nek preskoči samo da mi se ne trpa u postove što nisam pomenula čini mi se da ima i za to jedan član pravilnika foruma.
https://files.eric.ed.gov/fulltext/EJ1313112.pdf