Izgleda da su Boza Markovica ocerali iz kluba.
Printable View
Izgleda da su Boza Markovica ocerali iz kluba.
Ne znam jesu li ocerali ili je trazhio da mu se garantuje mjesto u 11, i nije htio ugovor da potpishe... Ronaldo onaj. Srecan mu put shto se mene lichno tiche. I hvala mu za onih 8 golova shto je dao kad nije imao ko drugi.
Sutjeska mi je svakim danom sve miliji klub.
Cijenimo. I ti njoj.
Promovisan si iz navijača u PR-a kluba?
350 eura plata. Ne zhalim se.
Ima li dje da se prati ovaj zrijeb?
Evo patizan je:D
http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...od-sest-rivala
Zasto Vijesti javise da je Partizan ? o_O
buducnost - partizan
xaxaxaxa eo promijenise, izgleda nije partizan, kakvo novinarstvo po***** im se po sred redakcije
ima li vece kazne nego prepucavanje grobari varvari koje ce da uslijedi..
Evo je već uslijedilo na FB stranici Vijesti. Kako tužno.
Naši predstavnici na žrijeb ladno zovu i dva puta govore različite protivnike kakvi nesposobni ljudi što je to AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Kako koji ***** mogu da vide pogrešno ?
http://img337.imageshack.us/img337/5733/presrno.jpg
Pa ko igra s kim, zna li se?
Koliki moraš da budeš retard, odeš na žrijeb i ne vidiš uz koju je izvučena kuglica sa imenom tvog tima ?!
Ipak je slask,evo na sajt Partizana izbačeno da oni igraju protiv nekog pobjednika iz meča prvog kola.
Buducnost protiv Slaska, a Partizan protiv Palete. To se neko salio na twitteru, svi povjerovali a vijesti prenijele bez provjere.
Izgleda Čelik sa Borcem. Odlično bi bilo gostovanje u Banja Luku.
Nakon što oderemo konobare iz Banja Luke idemo na rudare iz Donjecka... U trećem kolu se nadam Interu, da prešegamo one amatere... :D
FC Metalurh Donetsk (UKR) v FK Borac Banja Luka (BIH)/FK Čelik Nikšić (MNE)
Momci, izbrisah 38 postova. Nadam se da je sa spamom završeno. Ako neko bude insistirao ima dovoljno elemenata za ban od 3 mjeseca.
svi veci timovi iz okruzenja su ispred nasih timova
Vereine MNE 07/08 08/09 09/10 10/11 11/12 Pkt. 283http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/71802.pngFK Mogren MNE 0.100 0.100 1.225 0.850 1.100 3.375 333http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/77927.pngFK Rudar Pljevlja MNE 0.100 0.100 0.225 1.350 0.600 2.375 334http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/53078.pngFK Budućnost Podgorica MNE 0.100 0.100 0.475 1.350 0.350 2.375 357http://de.uefa.com/imgml/icons/down.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...18/2600104.pngOFK Petrovac MNE 0.100 0.100 1.225 0.350 0.100 1.875 389http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/75834.pngFK Zeta MNE 0.100 0.100 0.225 0.600 0.350 1.375 405http://de.uefa.com/imgml/icons/down.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/73936.pngFK Sutjeska MNE 0.100 0.100 0.475 0.350 0.100 1.125
115 http://de.uefa.com/imgml/icons/equal.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/50162.pngFK Partizan SRB 0.525 4.600 2.600 4.700 1.925 14.350 150 http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/50069.pngFK Crvena zvezda SRB 4.525 0.600 2.100 1.700 1.925 10.850 178 http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/52359.pngHNK Hajduk Split CRO 0.733 0.866 1.600 2.825 1.750 7.774 244 http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/52810.pngFK Vojvodina SRB 0.525 0.600 1.600 0.700 0.925 4.350 BIH 0.366 0.366 1.850 0.375 1.225 4.183 271 http://de.uefa.com/imgml/icons/up.png http://img.uefa.com/imgml/TP/teams/l...8x18/64381.pngFK Željezničar BIH 0.366 0.366 0.350 1.375 1.225 3.683
Jel moguce ljudi da se raspala Mladost? Da niko nije imao da stane iza kluba koji je star 60 godina i koji je uvijek imao finu ekipu i uvijek imao fine mlade igrace?
p.s Kakvi su ovi poljaci sto su nam dosli? :)