To sto su Irci \jedino iskusniji\ je velika razlika. A i nije samo to, bolje su organizovana ekipa iako u sustini boba ne valjaju. Fali nama sredina, odbrana je tanka, imamo volje ali ne i nekog da to usmjeri na pravi nacin.
Ovo je solidan rezultat za nasu reprezentaciju, moglo je i bolje, al realno smo i dalje iza reprezentacija kao Irska i Bugarska. Nije to nista strasno, jos smo mi u pelenama, treba malo da se razradi organizacija, da se ustale neki mehanizmi, da ljudi u savezu jos ozbiljnije shvate svoj posao. Mada je nama liga u autu, domaci igraci nemaju pravi kvalitet da odu i igraju za vece klubove u inostranstvu, a samim tim nemaju sto da pruze ni na reprezentativnoj sceni. Moralo bi se poradit na mladjim selekcijama, ovo sto se sad radi je skroz neozbiljno. Dok neko ne ljuljne pare i napravi kontinuitet, ovakav rezultat ce nam jos bit i dobar. Zivi bili pa vidjeli.

