Odma uzimaj, nikakva cijena a mnogo dobijas :)
Printable View
Odma uzimaj, nikakva cijena a mnogo dobijas :)
Novice 80% od ovih što te uče da kupiš - oni zadnje na auto što su ti uzeli je sijalica H7 na benzinsku. :D a za stajling su uložili 88god. Na golf 2 stavili su one plave sijalice. :D
----------------------------------------------------------------
Tako da ti ovome ponudi 150e ako oce i da je srecan jer su tvoji sicevi novi..
Eto ti na onaj bosanski sajt sjedista i tapacira za tvoj auto imas milion oglasa pa vidji ima li ti tamo sto..
Neka tvoja sjedista vrijede 150€ (?) I ovome da daš 200 ispada da oni sto oces da kupis kostaju 350€ a znas li kad ce ih prodati NIKAD!.
Eto ti kod nas je neko prodavao sjedista od S3 recaro kozna 250€
A sto bi rekao za recaro od modela c7 4g sto se prodaju za 3000e?
Ima li dje da se nabavi ova boja?https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...192dac1141.jpg
Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Pratim i ove u BiH(olx.ba) i u Srbiji (polovniautomobili.com), Albaniji(merrjep.al), set cijeli se krece oko 400 da je da kazem OK. Ali, nisam jos nasao da je ocuvan kao moj a ne stavlja mi se nesto sto ce mi bosti oci svaki put kad udjem u auto. Za ovaj set gore dobih jos par slika, nesto mi je cudno a ne mlati mi se 600 km da bih samo pogledao set. Cekam dalje, perfektnu garnituru (kao moju).
Hvala svima na komentarima, cijenim to. Ukljucio sam i alkantaru, pa cu vidjeti sta ce naletjeti.
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Potpuno te razumijem i slažem se s tobom. Meni najviše te sitnice smetaju.
Je li ovo neki kineski audi?
https://i.postimg.cc/tTYbfk7M/20200229-175004.png
E moj care...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Da updatujem radove u proteklih 3 mjeseca na moj Audi A6 C6.
Skupljao sam djelove za automatsko otvaranje gepeka i ujedno sam ugradjivao ambience lighting.
Djelovi za automatsko otvaranje gepeka :
Odbojnici gepeka:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9903bb9f80.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8ab2ba36bf.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c05358256b.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fbf3631536.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c1f540b376.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6fa79490a3.jpg
Sarke gepeka polovne koje imaju oprugu za razliku od klasicnih sarki. Oprane, zasticene sa osnovnom bojom, ofarbane u boji auta sa sprejom napravljenim u prodavnici boje i lakova. Podmazane nakon toga i postavljene na gepek:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c3d74da0fe.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f3565c2c03.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8e96c945db.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b669c56b3a.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...22280a96d4.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...bf24b8f62a.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d08d16793c.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...06808b3a30.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...feec9daf63.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...779ee7fe21.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a7441172a5.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d5ab514949.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ee1c8746d6.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0e3f461879.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...cf3d4103f5.jpg
Unutrasnji prekidac na vozacevim vratima za otvaranje gepeka, postavljen, na usput postavljena i led rasvjeta, kablovi napravljeni spojeni shodno shemi i kodirani moduli:
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ffdeef0271.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3624e5e387.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8d6237cbbb.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3e6406150b.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...47aa72df3b.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ad97ab40c6.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...32e7055299.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...754711db66.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b38bafae9d.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c558160919.jpg
I tezultat na kraju: gepek nije htio da otvara. Ostali su mi amortizeri da zamjenim. Kupim Monroe nove i opet isto, nece. Istazim malo zasto to nece i vidim da amortizeri imaju odredjenu jacinu koja je deklarisana pri 20°C i da im snaga opad cak i do 20% na hladnom vremenu. Probam ja ove Monroe da zagrijem mala fenom i opa, prorade. Vratim ja njih i dobijem Magneti Marelli amortizere i oni pocnu raditi odmah. Medjutim, cim temperatura padne ispod 15/16°C pocne da zapinje i nece da otvara. Ocigledno deklarisana snaga od 730N nije ni primaci njoj cim je hladno. A i rzlika u cijeni izmedju tih zamjenskih i original govori i o samom kvalitetu ( original jedan kosta 50€ a zamjenski 10-15€). Tako da za sad cekam toplije dane ili globalno zagrijavanje da bi to funkcionisalo dok ne nadjem kvalitetne amortizere
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...47b828f633.jpg
Ambience lighting radi perfektno. Jacina se podesava preko MMI ekrana
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f4bd051583.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...11e944a556.jpg
Evo kako to izgleda:
https://youtu.be/zZEJ3N6bWxw
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Probaj sa jednim amortizerom.
Jedan amortizer nema snage, teska su vrata gepeka. Jedan originalni amortizer ne-automatskog otvaranja ima deklarisanu snagu 730N. Amortizer koji po kataloskom broju ide sa automatskim otvaranjem ima snagu 670N. Ocigledno manju da bi lagano otvorio gepek odnosno da ga ne katapultira. Racunajuci moje original, 3 amortizera sam probao. Jedino ovi MagnetiMarelli otvaraju (koji su 730N) ali kad je vani preko 15 stepeni. 2 Originala su 100 eura, ja sam potrosio 120 na sve ove djelove gore nabrojane, tako da mi je to preskupo. Vidio sam da rade amortizere po narudzbini u Holandiji, razmisljam se naructi takve, komad je cca 25 eura. A, sa druge strane, pocinjem sumnjati na opruge da nisu oslabile mozda, mada, pretpostavljam da ne bi radile uopste i na vecim temperaturama. Jer opruge sluze samo za pocetno dizanje i one to odrade dignu malo gepek ali posle amortizeri trebaju da preuzmu dalje, sto ne rade dok se ne ugriju.
Bolje neke grijace da ugradis par mjeseci godisnje ide temperatura ispod 15° ;)
Nadam se globalnom zagrijavanju :D
e svaka ti čast kako držiš ovaj auto...
Novice nađoh za tapaciranje dobrog majstora, dobar a povoljan.
Evo par radova:
https://i.postimg.cc/WTBdRGRZ/FB-IMG...5753177256.jpg
https://i.postimg.cc/GRghwFGp/FB-IMG...4125088329.jpg
https://i.postimg.cc/HY8GCy1J/FB-IMG...4287768346.jpg
https://i.postimg.cc/4fkPm7hH/FB-IMG...4381845640.jpg
https://i.postimg.cc/mLyYkdsK/FB-IMG...4506114650.jpg
@Bronx-PG
Daj ime i broj
Mogu i drugi da jave ako ko zna dobrog tapetara da koristi kvalitetnu kozu i radi dobro.
Hvale mi one iz Danilovgrada
Samo onog iz DG zaobiđi molim te. Najgori tapetar ubjedljivo.
Tapetarija Peđa, stara Zlatica ili kako se već zove to tamo. Nema preko njega
Oh jbt [emoji2357][emoji849]
Sent from my HD1903 using Tapatalk
Djelujemi previse visoko. Valjda ga moze spustiti, to bi sigurno pomoglo.
Ovdje je samo ESP kriv.
Ove gume mi nesto mnogo klizaju.
Sent from my SM-N960U using Tapatalk
Cuveni audi steer pogotovo kod kvatro modela.
Ili recimo a5 ili a7...kriminalno mnogo understeer-a
Mada bih opet posjedovao svaki, nije hejt :D
Ni jedno od ovih podignutih off road look vozila nema neki zavidan rezultat.Svi se gicaju i skacu
Mada se generalno vw-audi grupacija nije proslavila na testu sjevernog jelena.
https://youtu.be/qukAOirO_SE