Ahahah, kako procitah clanak ulazim na forum i vidim da se o tome pise
https://citymagazine.danas.rs/lifest...-svojim-ocima/
Kosic i Žusp su gospostina za ovo.
Izguglah da vidim dje je ovo - centar Sicilije, treba oko sat- sat i po voznje do obale, a do Palerma i Katanije i duplo vise.
Sto je najjace, nema tu ni v od vila, male ruinirane kucice lamele. Znaci, nista hektari vinograda i tome sl.
Tako da ovo vise dodje kao ulaganje u Cuce ili Banjane, ali bez zemlje, nego samo ruinirani objekat u koji se stuku stotine hiljada eura.
Nema, povrat investicije zagarantovan :D