nisi jedini
Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Printable View
Ne mogu oni da zovu toliko koliko ja mogu da im prekidam i spuštam slušalicu.
A računi su uvijek izmireni na vrijeme, tako da mogu samo da pljunu pod prozor.
Dodate arene premium na move
Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
I niko još move da sredi. E pa čudo. Dođe mi daljisnki da polomim kad krene da baguje. Pauziram nešto i kad oću da nastavim ne krene od dijela gdje sam pauzirao već naprijed u većini slučajeva. Nekad i unazad. Katastrofa. Plus još nekih debilnih stvari. Nevjerovatno.
Sent from my KB2003 using Tapatalk
Je li ovo ladno mtel blokirao porno sajtove? [emoji23][emoji23][emoji23]
Cisco Umbrella blokira pornhub i xhamster. Dalje nisam probao, ali sa kojim pravom? Nije ovo Saudijska Arabija
Sent from my IN2020 using Tapatalk
Nevjerovatno, toliko su nesposobni (tj boli ih oni), da ni nakon 3+ godine ne mogu srediti raspali Move...
Zato ga fino spakujes u fioku,cam modul i sto manje uredjaja i daljinskih po kuci
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Evo pade malo kise, mtel internet u raspadu.
Kakva je to infrastruktura boKte... greote od mreze.
Ti si preko mobilnih podataka. Preko wifi sve ok
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Ajde i to što nisu u stanju da ga srede, neće nikad... ali koja je uopšte poenta same usluge ako u istu nisu uključeni svi kanali iz paketa. Računao sam da će mi Move biti opcija samo kad nešto bitno propustim a ispostavilo se da baš kanal koji trebam nemam a na nekim drugim ne mogu vraćati sadržaj. Baš, baš obmana i razlog za izmjenu ugovora.
Je l neko uspio kod mtela da se oslobodi usluge koja nije ispunila očekivanja?
Pa ovo je tema na mobilnoj telefoniji :)
Nemojmo da se zayebavamo... Svi nasi operateri su katastrofa ali mtel je najvece smece, ikad.
Evo nocas stuca net nenormalno jer je pala kisica. I nije to jedan uredjaj ili jedan broj nego vise uredjaja na vise brojeva.
Cak sam tokom pola sata potpuno izgubio mrezu... To sam provalio kad sam krenuo da zovem podrsku na 1600 i dalo mi "Mobile network not available". Znaci toliko se raspada mreza da je uopste nema kad padne kisica.
Da ne pominjem kod mojih u makedonsko mtel signal je dno dna. To samo moji mazohisti mogu da imaju mtel mrezu u toj zgradi gdje su se svi prebacili na druge mreze.
Tvrdim da imaju ubjedljivo najgoru infrastrukturu, signal i servis uopste.
P.S. Jeste samo 72 osobe na FB ocjenilo mtel ali je opet u pitanju "zavidna" ocjena od cak 1.2 :facepalm:
https://i.ibb.co/dGy2TWz/mtel.jpg
Sto se mene tice (a ocigledno nisam jedini) mogu da se ugase i da nestanu. Pa neka dodje neki drugi operater. Tesko da moze bit' gori od mtel-a prslog.
Fidel ja koliko vidim ti vec odavno kukas nad MTELom. Nije mi samo jasno sta te sprecava da predjes kod drugog operatera i time sebe rasteretis ovih muka. Ja konkretno nemam tih muka koje ti spominjes. Trenutno mjerena brzina je 140/59 uz kisu koja pada napolje :). Za move takodje nemam zamjerki. Nidje problema o kojima se ovdje prica. Gledam normal o programe i premotavam unazad, najvise HBO kanale, i nikad problema. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3a6e4226d4.jpg
Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Trenutno ga koristim, ali bih zbog fudbala prešao na provajdera koji ima Arenu...
Funkcioniše li kod Telekoma...?
Sent using Tapatalk
E to vec ne znam. Ranije moglo samo se vrati kanal koji si gledao,jesu li radili kakav update ne znam.
Znam, kada djeci htio da vratim neki film na move o jadu sam zabavio. Onda te razumijem
Sent from my Poco X3 Pro using Tapatalk
Kukam kad god na njega dodje red. Da ne ulazim u detalje ali nisam ja koji bira net za stan, pogotovo kad nisam tu. Ali posto je bez ugovorne obaveze naravno da cu da ga zamjenim prvom prilikom, tj. cim istekne tih mjesec dana za kojih je placeno sto bi trebalo da je ubrzo... Vjerovatno je tada nudio najvise GB za mejsec dana (pripejd) pa je uzet. Ne ostavih instrukcije da je mtel najvece smece.
Ja ti vjerujem da nemas problema. Ja znam da ih ja imam, itekako. Sinoc sam satima gubio net cim je pocela kisica a onda je pocela i mreza skroz da nestaje...
https://i.ibb.co/LZBGjYY/Screenshot-20211224-025837.jpg
https://i.ibb.co/HCty0Sc/Screenshot-20211224-025759.jpg
Update:
Evo se znatno poboljsalo.. Sad ponekad i dodje a brzina munjevita.
https://www.speedtest.net/result/12511149913.png
Jel' mTel prva mreža koja prelazi na ovako ciganske fore?
Pitam za druga
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7cade66c39.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f0bf30e735.jpg
Poslato preko goluba pismonoše
Danas mi isključili net/kablovsku, zovem da vidim koja je muka (redovan platiša) kad mi drugarica kaže pa istekao vam ugovor, trebali ste da ranije najavite da ćete da produžite
PA ZVAO SAM DRUGARICE..
Prije 5-6 dana dolazio čovjek da mi prikopča novi resiver i podesi onaj za Move (koji me sledovao po paketu ali mi nisu bili prikopčali) i naravno rekao da produže ugovor.. I šta mi generalno ide na tuki, svaki put kad zovnem servis, moram otiske prstiju, uzorak krvi i j*beni JMBG da dam, a račune redovno šalju na pogrešnu adresu.. Kakvi bogalji.. Da nisam uslovljen fakin optikom davno bi mi razgulili
Svasta, prvi put cujem u sistemu bi trebalo da se prikazuje samo da je istekla ugovorna obaveza, a da ti isporucuju normalno uslugu. Barem je tako kod mene na Telemach, sa njima nemam problema. Davno sam raskrstio sa tim lopovima iz Mtel-a
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Prvi put cujem da neko prekida uslugu nakon isteka ugovora.
Uvijek ti produze za isti period jer u samom ugovoru jedna od takvih 'trik stavki' je i ta da ti automatski produzavaju ugovor osim ako eksplicitno ne trazim da se to ne desi makar mjesec unaprijed ili nesto slicno.
Izgleda da j*be lud zbunjenog, evo i komšija me zove da vidi imam li signal, znači da je u pitanju opšti kvar.. To je problem bio reći umjesto što mi je žena mozak otvorila 15min sa pričom o ugovorima..
Nema, nešto sam grešan bio u prošlom životu..