Originally Posted by
Gagarin
Bacih lijepo ovu špicu sa srednjom klasom, raspisa se narod [emoji23]
Možda moderacija da splituje na posebnu temu.
Ja kad napisah 2000€ neto plate mislio sam pojedinačno.
Ili, recimo 3500 zajedno.
Usput, produženi za jedno, treninzi za dvoje, povremeno neki profeso za starije dijete, recimo 350-400€ mjesečno.
A onda kampovi i škole u prirodi, ekskurzije…
Rođendani… 400+ njihov i 20€ minimum poklon gdje ih pozovu, podijeli mjesečno…
Sličice (doduše i moj guilty pleasure)
To je to besplatno obrazovanje [emoji23]
Sent from my iPhone using Tapatalk