U suštini dodje na isto, danas ili prije 10 godina.
Tada je trebalo oko pola prosječne plate za stan od 40m2, a isto i danas.
Evo 100k sa kamatom 5% na 30 godina kako bi bilo.
Overall dohodovna elastičnost…
Gdje nema uvoznog supstituta, kao šzo su nekretnine i usluge, cijene su maltene u % prosječne plate.
A @Bugi kad si uspio posle tri mjeseca rada bez ugovora za stalno i tada o sad, svaka čast.
Banke ne interesuju hipoteke, nego da se rate plaćaju. Da nisu možda uz založenu nekretninu roditelji i žirirali?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...a78a25e340.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk

