Ne znam samo sta imate protiv Agovica toliko, momak nije uopste los golman.. Sta je samo vadio protiv Celika...
I danas opet 4-5 100 % sansi, ovi 2 puta sutnuse na go i dobise nas... Jad.
Printable View
Ne znam samo sta imate protiv Agovica toliko, momak nije uopste los golman.. Sta je samo vadio protiv Celika...
I danas opet 4-5 100 % sansi, ovi 2 puta sutnuse na go i dobise nas... Jad.
Bio sam u petrovac i mogu vam reci da je to najbolja partiija koju sam vidio jednog tima u nasoj ligi. Kako ih je rasturio mali gazivoda cini mi se, dribla kao ronaldo
Kolko cuh mali gazivoda ima dobro razmisljanje,cim su ga prikljucili prvom timu buducnosti,prvo sto mu je bilo rekao "odje ga jedino priznajem ovome sanibalu orahovcu" i "ako za dvije godine odje ne budem kapiten,batalicu ga" onda pita ko je najbrzi u klub da se potrka s njim,kada je na MOTOGP dosao,e bgm sine sa takvim razmisljanjem neces dalje od petrovca...dijete jbg
Svaka njemu cast. Tako i treba. Ko god imalo mozga ima tako treba da se postavi prema ovom amaterskom klubu i ligi.
Decko je izvanredan igrac. Zao mi je sto ne igra u Buducnost pa ne mogu da ga pratim, inace sam igrao nekad davno s njim par termina i to je bila histerija sto je mali radio. Tad je jos bio u osnovnoj skoli a gazio je dvadesetogodisnjake kao muve.
Da je Brano Milacic kojim slucajem trener Buducnosti, Gazivoda i Sasa Medenica bi sad igrali nedje u Italiji ili Francuskoj. Ovako su napredovali do Petrovca i bjelopoljskog Jedinstva.
A da mi je nedje da sjednem sa Duskom Vlaisavljevicem, da ga samo pitam...
Zasto, brate? Zasto unistavas ove igrace? Zasto neces da ides, a veze nemas?
Ser Brano je mag za mlade igrace.
On je ono sto treba nasem fudbalu,zna da pruzi sansu klincima i tako reprezentacija dobija kakvu,takvu buducnost...
Tako ne treba ni da se razmislja a ne da se prica,tako samo mogu da te uniste roditelji kao sto su unistili dostinu,zato je mali sad i u petrovac...Ne mogu se pare uzet od 16-17 godina,a kamoli zvijezda bit,zato postoji stepenica po stepenica....ne osporavam da je dobar igrac...
Da je stanje u nasoj ligi ne idealno, nego makar pristojno pa da se ne razmislja tako. Posto je ustvari liga raspad e onda bas tako treba.
El Ninho,
Ja Agoviću želim sve najbolje u karijeri, ali ako bi to ikako moglo biti van FK Budućnost. Ja još ne gledah utakmicu đe on ne napravi makar dvije kardinalne greške koje protivnik ne iskoristi samo iz razloga što su te greške nelogične i teško predvidljive a igračima iz naše lige refleksi i koncentracija nijesu jača strana. Obično su to greške tipa "plivanje slobodnim stilom u prazno i promašivanje lopte" i "neko je podmetnuo sapun umjesto lopte i zbog toga ona tragikomično ispada iz ruku". Pored toga, on, nesporno, napravi nekoliko dobrih odbrana, ali one zavaraju čovjeka samo zato što su mu kiksevi prošli bez posljedica. Ako treba da drhtimo svaki put kad je lopta u vazduhu (u šesnaestercu) onda nam ne valja rabota ništa.
Juče faulira malo nesojski Bojana Brnovića i Bojan pada, ovaj mu pruža ruku i Bojan ga iskulira. Gazivoda prodimi i šutne mu loptu koja je bila namještena da se izvede. Kakvo balavče nevaspitano majko rođena. Uslijedio je karton i prelijepa scena, Đembo koji zove maloga Gazivodu i dobra 2 minuta mu drži predavanje kod aut linije i to sve ispred tribine, ovaj ne progovara. Sve to ide dok Mogren izvodi prekid na polovinu Petrovca.
Kapa dolje Đembo, što bar pokušavaš ispravit što roditelji nisu uspjeli.
U koliko je utakmica sjutra?
Miročević: Kada bi policija ušla u Budućnost, mnogi bi završili u zatvoru!
Ogorčen situacijom u fudbalskom klubu "Budućnost", Dnevnim novinama se u ime radne zajednice FK Budućnost obratio Janko Miročević, legendarni defanzivac, podgoričkog kluba i godinama unazad trener mlađih kategorija "Budućnosti".
"Čitav život sam tu, zvanično zaposlen od 1975. godine, što kao igrač, što kao trener, ali ovo što se dešava sada ne pamtim. Klub se urušava, dolazi do najnižih grana, isključivo zbog odnosa pojedinaca", rekao je juče Miročević Dnevnim novinama.
"Radna zajednica se ne poštuje, čelnici kluba ne žele da nas saslušaju, da probamo zajedno da riješimo probleme. Pitate me koje probleme? Ovako - plata nema, doprinosi (osiguranje i radni staž) ne uplaćuju se posljednjih 30 mjeseci, a mi stariji imamo i 10 "izgubljenih" godina (od 1991. do 2001.) koje nijesu nigdje zavedene. Još sam došao do jednog podatka - samo 3-4 godine doprinosi su uplaćeni za pravi iznos plate, ostalo za minimalnih, bijednih 63 eura. To je protivzakonito i zbog toga ću i da podnesem tužbu, a novoosnovani sindikat će se tim pitanjima posebno baviti. Dalje - uslovi za rad su očajni, međuljudski odnosi su potpuno urušeni. Sve to smo predočili čelnicima u saopštenju, znači ne samo treneri kao što je ranije bio slučaj, već čitava radna zajednica. Nekoliko puta smo slali zahtjeve, pisali saopštenja, ali oni neće da nas udostaje čak ni odgovora".
"Hoćemo da se zavede red, jer kad bi finansijska policija ušla u Budućnost da radi pošteno posao, mnogi bi završili iza rešetaka. Želimo veću brigu o zaposlenima, posebno o mlađim kategorijama - to je poenta našeg izlaska u javnost", objasnio je Janko Miročević.
http://www.portalanalitika.me/sport/...u-zatvoru.html
Ima ovđe čitav tekst
http://dnevne.me/
Strane 38 i 39
Katastrofa sto Mugi i kompanija rade od Buducnosti.
Mislim da Sutjeska tesko moze ponijet sva 3 boda sa starog,u slucaju nase pobjede primakli bi se veoma dobro :)
Evo intervjua Gage Radojičića za CDM
http://www.cdm.me/sport/fudbal/radoj...-prilika-za-to
U 18 h.
Sam pitam, sam odgovaram.
Bih posao.
Ajd da opet pogađamo :)
15:00 Celik3-1 Mornar Bar15:00 Grbalj2-1 Zeta15:00 Mladost Podgorica1-2 Sutjeska15:00 Mogren1-2 Lovcen15:00 OFK Petrovac2-0 Jedinstvo18:00 Buducnost2-1 Rudar
Celik - Mornar 4-2
Grbalj - Zeta 2-3
Mladost - Sutjeska 1-1
Mogren - Lovcen 3-1
Petrovac - Jedinstvo 0-0
Buducnost - Rudar 2-0
Ako bude i upola ovoliko golova bice dobro.
Ništa ti to ne valja već si Lovćena promašio :)