Zavisi od sagovornika.Recimo u ovaj slučaj gledam da editujem zbog tebe da se ne osjetiš što loše iako tebi realno puca ona stvar za mene a meni je to tebe recimo stalo.Što ti nije tu jasno?
Printable View
A u suštini u pravu si hvala drug ništa nema potreba da editujem. :cool:
Ono ko vas cijeli svijet jebe.
Guten guten nahte drugari.
Corey Hart - Sunglasses At Night (Official Music Video)
https://youtu.be/8bm3qvlOnvo?si=hDgbh0QvARZ26O-d
Tu es mon hero.
Kako Toni repertira. :)
A taj Konstatinović je sve nas opisa odo laka ti noć no-mercy.
Koja je fora s jelenskim rogovima na krov od auta + crveni nos na hladnjaku? Je li to neka jegermajster varijanta ili ljudi sad tako iskazuju novogodišnje raspoloženje?
Debilana.
Evo mi ga jedan takav ispred zgrade. Seljačina, šljega...
Viđeh i ja neka novokomponovana dramoserija ako im je lijepo sa tim rogovima na auto meni je još draže zbog njih mene više brinu grijači u kakvom su mi stanju na moju krtntiju od pasata. :joy:
Ja sam ti sa autom nešto drug ka onaj inspektor draguljče u crtani a drugima sve najbolje želim. :)
Ahahahha obožavam ovaj crtani. :)
(34) Poručnik Draguljče - Draguljče protiv madjioničara - Epizoda 3 - YouTube
Najjači!
Kako sam počinula bez alarma 3 dana
Aooo kakvi smarači. Ne crnjačite [emoji16] što vas boli Q ko šta kači po autima. [emoji846]
Meni je bila dobra fora prije nekolike godine kad sma vido jednu zgodnu plavušu da fura to. A možda je i do toga što je bila prva ili bar među prvima. A najvjerovatnije je bilo zbog toga jer je zgodna plavuša. [emoji846][emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ja na moje nemam što da okačim no da tražim majstora za grijače.Tačno mi je ali akumulator crka zbog grijača.Šiber me zajebava.Najjače još i rogove da mu okačim.
Sa sobom da se ondaK sprdam.
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
@joni znaš li ti sa grijačima zajebavam se imam odličnog električara zajebi elitu majstori su zakon. :)
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Hahahhahhaba
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9fc564ed73.gif
A ođe ti darling muški oće žene da izbace iz igre e neće. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Посебна је та ароганција аристократије црногорске.
Ništa meni u toj rečenici nema sporno. Čuo je neđe tako...
Pušti....
Joni je manijak.
Nisi znao?
Nebitno jedan mi je rekao ođe da se zove Ivan. :)
Njemu sve njemu želim najbolje i laku noć đe god da je sad. ;)
Corey Hart - Sunglasses At Night (Official Music Video)