Moj na satu ima 259k,kupljen sa 127 prije 15 godina. S tim da je tada sigurno vracen brat bratu 100-150k,mozda i jace. Dodjemo do cifre 400k....
Pocela da zvizdi po malo, vuce ko sdi,eto.
Dal se ispaltiti raditi u auto staro 25 godina,evo ne znam. Za bolje nemam para trenutno,vozi se 99% kroz grad....
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk

