Alooo,Rožajac,što ima?
[emoji1787]
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Printable View
Eneee[emoji846]
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Uh ove doktorice kad prebace 40 samo da im je dijete... e nije lako ni doktoricama...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Danas kupio.Nisam ih još očoplio. [emoji39]
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Đe si kupio sve neke turske podmeću. :joy:
Na zelenu...Gintaš...kod ona dva momka što imaju vazda samo 2-3 artikla.Bijahu neugledni (šipkovi) pa računam da je domaći.
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Najljepše voće na svijet. :)
..pored drenjine..
Pepa prase na romski jezik...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Dobre su doktorice, ništa im gadno nije.
kako to fino sarajlije odrade.
https://x.com/BalkanFutbolu/status/1977447150947856618
Sent from my iPhone using Tapatalk
Bluemoon je pod banom:confused:
kupih onu cokoladu freeze me ali je pojedoh odma bez hladjenja.
schogetten bijela sa jagodom.
Pojela sam i ja maloprije neku čokoladu, ništa mi nije prijala, ne znam što mi je to trebalo, bolje da sam uzela šljive i bademe.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Koju?
Ferrero rocher crnu.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Zbilja, danas sam pojeo parce pice i popio tocenu koka kolu.
Ajde za picu, nije mi strano ali kola kolu ihaaa moze se na prstima izbrojati koliko puta godisnje.
https://youtu.be/uSBbhwa9uxo?si=VPF29eGZNgDOR-vC
Odlična
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Šćapih u Aromu pored kase neku čokoladu sa ukusom kafe lates da nisam pogledao, kad dojdoh kući oćah je bačit ali me iznenadi ukusom. Još ima i kekse unutra. Terravita marka.
A one kapsule za Dolce Gusto Kitkat su odlične.