E, to ti je ekstra![]()
koliko znam niko nista ne cini od nekog nego svako cini nesto od sebe samogA
a SaraJo sto god da ucini, fino se cuje.![]()
Koliko ja vidim, reče Saša Matić...
i koliko ja cujem, betoven.
Znači,koga sve,sve.
https://youtube.com/shorts/yY3Ap3Msf...mXruBpg6BPI1gk
...nema izuzetaka,diskriminacija totale.![]()
Last edited by Bluemoon; 11-10-25 at 19:36.
Sve je receno u ovom tekstu, muzici, spotu. Mnogo vise od neke ljubavne tematike, i tad kad je snimljeno, a tek danas govori...o nekom kompletno nepostojecem svijetu...
Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja
Ovaj glumac je imao specificnu boju glasa i govor
Država univerzalnog normativnog morala i obrazovanja
Najodmornija sam kad zaspim prije 23 a probudim se u 5.
Em dan dovoljno dug, sve se pozavršava, em nisam nadrndana u toku dana i ne jede mi se slatko, čak sam i ljepša. Win-win u svakom smislu.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Veli,komšinica dužna sam ti 4 eura mislim se a makse jadna makse da si mi dužna milione bi ti oprostila samo da te ne gledam.
Milione bi nekima oprostila samo da ih ne gledam.
Last edited by Bluemoon; 12-10-25 at 12:49.
kad bi nekako moglo da je u pg stalno ovako vrijeme kao danas.
Sent from my iPhone using Tapatalk
„Najveća tragedija u mom životu je smrt Ane Karenjine.“ - Dovlatov
Ja se spuštio do Bara danas malo sa familijom da iskuliram i nešto razmišljam (i ranije sam) kako bih mogao da živim u Baru kad odem u onu Švajcarsku penziju.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ja definitivno bih gledao malo primorsko mjesto sa par taverni i prodavnicom
Sa tim sto sam ha gledao grcka sela dolje na zadnje prstenove peloponeza ili bi cak valjalo na onaj paxos nedje
Narod miran, nema nervoze, nikom nije presa. Sebe vidim na takva mjesta ali mi se ne ceka penzija i 67 godina
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
A dje kotor najdepresivniji grad sto postoji...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Treba mi more plavo da vidim
Ovako nesto ti imam ovdje u bukovu poljanu ili zorice
Ali mogu zamislit kako je bilo lijepo odje doc
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Pravo da ti rečem tamo ima NIŠTA.
To ti je jedna vukojebina teška.Tamo ti je život stao kao da ga nema.
Imaš lokalnu kafanu,imaš lokalnog vlasnika restorana.
Ali,ono što je meni bitno gužve nema.I ja tako nekako zamišljam svoj život.
Što manje faca da gledam a kladim se i ti.
Nisam ni ja mislio na pravu penziju. Nego nekako na ovu Švajcarsku ali sa nekih 50 godinanisam vidiš razmišljao o nekom mjestu van Crne Gore. Što znam, đeca bi mi bila daleko. A opet možda svakako budu. A što se tiče Crnogorskog primorja nekako mi je Bar i dovoljno grad, a opet na moru si. Podgorica blizu... Što znam. Ima veliko šetalište. Ima van finih plažica. Mislim da bi mi Bar bio taman. Knap.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
There are currently 25 users browsing this thread. (1 members and 24 guests)
Bookmarks