https://www.youtube.com/watch?v=Uto349GmeMA
Printable View
Who see
Pivnica HNhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ec2ab53141.jpg
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
kako mi je tesko... danas stigle urmasice domace...
25min se vozim 500m kroz Dobrotu, ovo je kriminal
Sent from my Magic 7 Pro using Tapatalk
Heb'ga bate,pukla sezona
Kako se čovjek lako odvikne od dogovaranja sa drugima a ja sam se baš odvikla pa me snađe neka zajednička priča za vikend te đe će da spavaju te đe će da svrate te ovome ovo odgovara ovome ne odgovara.
A ja ništa mi ljepše od spontanosti tačno vidim da ću ih u jednom trenutku eskivirat.Za "iskradanje" iz grupe sam vazda. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Najdrazi narator ikad.
https://youtube.com/shorts/LqvGxuFA1...qwCqbLCnzVgjiQ
Ps. Zamisljam kolko se puta pocijepalo srce kamermanu
Oženio sam se, veli, zbog rakije...
Uopšte mi se ne dopada kad mi se neko ovako prikrade mislima, kao da mi uzurpira čitav sistem, osjećam se napadnuto [emoji848]
Sent from my SM-S23 using Tapatalk
Zaspah sinoć u 20h sa đecom, jutros resetovan, i dočeka me ova pjesma na radio. Nisam je čuo ne pamtim, a tako mi neki, što bi starocrnogorci rekli, pozitivan vajb, ima.
https://youtu.be/7XEIdr7JNME?feature=shared
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
kupih da probam, odličan. pakovanje ovo opuvah lagano. :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6a7738a64c.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Koliko me oduševio manastir Đurđevi Stupovi kakva građevina impresivna toliko me izritira što ljudi ne kapiraju da se trubačima ne dolazi u okrugu manastira.Inače,imaju destileriju za eterična ulja i sjajan neki lik što tu radi imade strpljenja sve jer me to zanima i uzeh ulje od njih potpuno drugačije miriše ova na sjeveru i ona na jugu. :) Eto da mislim o deset mililitara planine u bočici i privatnom razgovoru kad je otvorim.Vazda uzimati najbolje esenciju života.
Glavobolja od vina, a nigde aspirina...
When the mouse laughs at cat, there is a hole nearby.
I... šta sad?
Ništa.
Preselila bih se na Sjever.Ljeti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Evo za Mylene ukoliko nije gledala, vidim Fince pominje na drugoj temi
https://youtu.be/G5TsKxCQ4NA?si=TLkDh0uebHgBg0Em
@Buva+gacce :)
https://youtu.be/s2vOq0oce_s?si=7yu7wWQOya1Uk9bs
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Imati dobrog druga Bjelopoljca je prajsles.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ba9ff75b58.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jedan segment turističkog paketa "Wild Mne" se zove "The silence of the lambs"
Za pasivno učešće se doplaćuje 30% a za aktivno ...zavisi imaju li svoje noževe ili koriste agencijske[emoji1787]
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk