Nije frka da podijelimo taj njegov dar.
A mogu ti ga i proslijedit. Sumnjam u kvalitet. Second hand je second hand,ipak. Ili koznakoji hand.
Preferiram svoj.
Printable View
Nije frka da podijelimo taj njegov dar.
A mogu ti ga i proslijedit. Sumnjam u kvalitet. Second hand je second hand,ipak. Ili koznakoji hand.
Preferiram svoj.
ima ti i dobrica avione.. :)
Moji su malo veci, raspon krila im je oko 2,20m i LETE :) e ako nisi nesto previse krsna cura mozes se provozat koji krug :)
Za pocetak, ne treba mi ptica ,nego ptica trkacica.
Zovite me kad nadjete nesto sto leti BRZO.
Otisla.
Секс ме чини срећним.
Mene ona..
http://www.youtube.com/watch?v=EgT_us6AsDg
..ja bih jednu ovakvu.. da pijemo kafu.
pojedine osobe sa foruma.. :yipiiii:
ma sveeeeeeeeeee :)
Najnovija Mihaelova slika na "fotografije uopste".
Attachment 60165
Keks i mleko. <3
Keks i mlijeko - nikad nece biti demode.
Masaza stopala.Renesansno djeluje.
Hari i Raquel
Mali,na odmor si..zato..odmaraj! :D
Smak jbt,Smak i toceno pivo!
Smak je institucija mili, oni svakoga cine srecnim :p
Ne kao mene trenutno...znaciiiiiii,bolje od orgazma! :D
Sad sam srecan jer nadjoh neku cokoladu. Yeaaaah ! I upisa sam se na fakultet. :D
Gle Povedillu sa starim account-om.
:loblue:
Crvena Zvezda
Rovchanka i Hari, definitivno.
Ladies and gentlemen... Ima nade.
:D To i nije neka novost a lijepo od tebe da te to cini srećnom :)
Patos.
nake linije na definisan stomak, ja novak djokovic i nema treceg ;p
sparcovo telo me cini srecnim (i uzbudjenim)
hehehe cmok dufo
Tako je Hari, dear... E sad, sta smo te ono naucili?
Da nisi ateista.
Hvala meni.
A ja znam sta i nije novo, prije no bude i staro i novo, honey ;)
Don't play the player :D
Da, srecna sam... Naucen si.
:)
Sad jos samo malo bolje da moderiras Religiju i Filosofiju :)
Mene sparco i ova Raquel :*
Njih dvoje mi uvijek uljespaju dan. :p
oh slatkoco moja pusaaaa
Mladja sestra. Ona me uvijek cini srecnim.
moj novi kupaći :mrgreen:
Rovchanka i Hari.
Vaistinu.
opet ti..
..sta, ja?
Nisam stavila smajli.. ne zaebavam se. Ozbiljna sam, stvarno.
Prijaju mi ocima.
jazzy dnb :)
Pa dobro, da se utvrdi gradivo. Da ne bi bilo P.S.-ova.
Prekidi mene razumije oko tijah stvari :) Nick mu ide uz (moj) karakter ;p
ko ce, ako ne ja :)
P.s. keep it (un)real :)
Diamonds and Rust.