Ti se pitash,samo ga nemoj povest tamo dje kako si rekla drve o Sheshelju:joy:
Printable View
A ne pitam se ja moj AL ništa priroda mi je da baš ne volim da određujujem drugima kud će a isto očekujem s druge strane.Odavno imam običaj da odem sama na kafu/piće.I obično znam na ta mjesta vlasnike i super sam sa konobarima a imam tu i neku konstantnu ekipu nekog sretneš nekog ne sretneš vat ever.
Znam da nije tipično za naše podneblje ali meni tako najviše prija. :)
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Prva lekcija o kafićima - upoznaj vlasnika i konobare.
A onda provjeri i kakvi su momci u dostavi i kakav je deterdžent za pranje suđa...
E tek se onda kafa može popiti [emoji6]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ajde, ajde... Svega ima. Da čoek ne povjeruje.
Pričaj u svoje ime. [emoji1787] JBT što je s ovim Bugijem ono kad ga vidiš uživo reka bi fin momak a ođe vragovi mu sevaju na sve strane. [emoji2]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ništa dok se ne upoznate uživo, pa sama ocijeniš koji je pravi od njih dvojice.
Kad već znaš ko je uživo :)
Pa kako da ne znam kad mu na tablice piše Buggy. [emoji2]
Viđi,nema potrebe više volim VR ođe.A to što je na tablice stavio Buggy je proboj njegovih vazdušnih znakova jer je ipak vazdušnjak da je seljober ka neki stavio bi ime ili prezime. [emoji6] Zato mi je simpa.
Tražim samo pozitivno kod ljudi.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
E.. vrijeme je za jedan čaj.
Da to gledam, ne bih poslije 19h ništa pila.
Ovo je onaj za pred spavanje, od kantariona.
Spoljašnji (poljski) WC?
Z'ebavam se, nebitno :D
Nikad nisam probao bensedin i nadam se da necu. ;D
Imaš ti druge bensedine, no mi te izgleda ne 'vataju đa'o popiJo :)
Budi moj bensedin.
Kad god treba ;D
Kako volim ovu pjesmu...
https://www.youtube.com/watch?v=Cy4MeNI1SEI
..najbolje što smo slali do sad.
Nisam ni ja koristila ama baš nikad te bensedine i čuda iako me insomnija nekad žešće proganja ali ima u njoj i nešto vraški dobro.
Možda da probash magnezijum,chuh od par osoba da im pomaze,nemam pojma mozesh li se navuc,ne bi trebalo,pitaj.
Jedna mi je prenijela da je oshamuti,ja to ne volim,volim postepen ulazak u san,a ne nokaut.
Ahahahah neka hvala.:joy:
https://www.youtube.com/watch?v=n4VEGb7Zj5k
..mislim znam što mi treba da odem neđe na kampovanje baš patim za tim.
Prije mozda mjesec dana uzeh pak magnezijuma direkt 400 doppelherz, 20 malih vrecica - 10 eura
samo se nacne kesica i saspe usta, bez vode, to sam radio svako jutro a nakon par dana sam primijetio da se bolje osjecam, da imam vise snage
evo 10ak dana od kad ga ne pijem, mozda opet kupim pa izbindzujem.
Ovaj baš? Đe ga uze? https://www.apotekasrbotrade.rs/srps...400-30-tableta Danas da ga uzmem odma, eo se kanim sve da uzmem magnezijum i sve zaboravljam