Ko bi reka a ja mislila ti gorštak iz Cuca. [emoji1787]
Mislim star je primorac pa mu je za shvatiti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Printable View
...i ako ova agavina pošast preko prevlake iz Hrvatske dođe do Novog tebe ću uvo da zabolje tebi je samo bitno đe imaju dobre skakaonice šta te briga što će neki stvor da uništi agave.
I još kukaš.Ionako u Cuce nemaš agave.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Tako se osjećaju i Agave po Mediteranu.A da ne rečem da ovaj stvor napada i četinare primorske ali vama za to puca Q.Bitnija vi je kladionica.
8ebena.I pornhab.Ponašate se ka napaljeni tinejdžeri.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Cucka jeka :)
E ne moš vjerovati koliko sam zadovoljna što si prizna'.
Nema većeg i goreg krša okle je moj otac i zadrtijeg čeljadeta na planeti jednostavno nema ali vidiš ja volim i primorske četinare JBG.Miris četinara na primorju i sad neka buba da ga pojede pa to je užas.
To je ka da starwalker ode sa ovog foruma.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Jesu ti išla kad od Trešnjeva put Resne?
Ja od kafane Duški Klanac do Višnjića Dola i Krs'ca bezbroj puta.To je Mačva za Cuce.To u vezi krša
U vezi čeljadi ne bih.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Tačno. Svuda ima soja i nesoja.
Nemam.Imam 40.
Ajde ne seri i ne proseravaj se ođe kukaš kako je forum otiša u Q ali si u stanju da ljude podjebavaš.Sva sreća zapravo moja priroda da sam imuna na apsolutno sve ne bi vjerova' kad mi je do nekoga ili nečega stalo.
Nego da se nadovežem na ovaj put Nikšić-Krstac bio je u makadam dok nisu seljani tamo glasali za DPS da im se udari asfalt a vidiš moj otac nikad za DPS glasa nije.Ali JBG da oni tamo nisu glasali za DPS ne bi imali asfalt a njemu je puca Q i da ostane makadam.
Doduše tamo nema više ni žive duše osim par kuća ali koga briga.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Nisi pratila što piše.Pitao sam te jesi li išla kad putem Trešnjevo Resna.Ti reče da jesi i to kad je makadam bio.To jedino 60-tih godina 20. vijeka
I da ponovim i završim:Golija,Somina,Bratogošt,Banjani...to je Vojvodina za Cuce.
I nisam rekao da je forum otišao u Q. No da su forumaši,tu i na sebe mislim,izagnjeli ili uzvrištali ka varenika
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Okey mislila sam na NK - Krstac.
Taj nisam.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
E pa prođi neđe.Ako bude oblačan dan popij neki antidepresiv prvo pa kreni[emoji23].
Ovo ne važi ako si na motoru
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ništa evo prihvatam da ti budem suvozač ja ću da nabacim gajbu piva za mene a ti vozi.
I još ću da odrvnem radio po mojoj mjeri.
https://youtu.be/0cBlOQ7iUtw?feature=shared
[emoji41][emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ne pristajem [emoji848][emoji1787]
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Znači i tebi ka Antaresu žena čita forum.
Bedak. [emoji1787]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Meni je žena moderator na forumu,no to niko da provali
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Ako strarwalker ode s ovog foruma ja više nemam što ođe da tražim jer to je indikator da ovaj forum ozbiljno jes otiša u Q iako sam prema njemu bila odista okrutna.
Toliko.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ove godine praznici padaju na 👌🏼 dane u nedelji
Ko da se pazi? :joy: