Aj sad glede te teme Crna Gora barem nikad nije imala nešto monstruozno što se zove - cirkus.Može biti da smo i mi sami prema sebi suviše kritični (što je okey) ali određene civilizacije koje sad drže lekcije vascijelom svijetu su itekako baštinile anti-civilizacijske rabote pa okey.Ipak se okreće samo nek ide u pravcu humanizma.

