Šta šta kako...
Sent from my Motorola 8400
Printable View
Bluemoon registruje svaku promjenu. Ovjerava.
Bila sam, Boginje mi, na trojici foruma.
Eto i to tako.
Sve mi neke vikendise po Zabljaku iskacu.. Nesto oce da mi kazu ove reklame
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Mijenjamo se i igramo uloge. Ko se ne mijenja, samo se vrti u krug...
Ko je ova sa tvitera sa dobrom frizurom?
Oprah zube kiśelom vodom, nemam obicne. Najgore ce mi ujutru biti na šte srca pola litra kiśele.
Znači, da nam se vrati stari naziv teme.
Ne.
Koji god moderator je bio u pitanju osjetio je bit foruma.
Znači da to ko god je bio je dobar moderator.
Ja tipujem na jednog da je promijenio naziv.. kvota 1.20
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ra-kun :joy:
https://www.youtube.com/watch?v=xjI78o0zYik
Znači, do novih je forumaša, nije do teme.
Odje se smatra novim forumasom neko ko se registrovao prije 10 godina
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
E kako bi neke pocerale ovu blumun,
mi joj nista ne mozemo.
Svježe krvi nikad dosta...
Dobra je Bluemoon.
Često malo naivna, ali i ne treba da joj možete išta. Ko vama može išta?
Blumun je atrakcija. Jos ako se malo bocne…
Aha ipak da editujem.
Pa da se odjavim od ove teme.
Kako bi ono...Alone, Lonely, Loner...