Moja paklena priroda analitičarke.
Na dlanu oću da imam neku zajednicu u sve profajlove.Nisam se hranila mračnom istorijom naprotiv,gledala sam onu lijepu koja je nestala.
Printable View
Moja paklena priroda analitičarke.
Na dlanu oću da imam neku zajednicu u sve profajlove.Nisam se hranila mračnom istorijom naprotiv,gledala sam onu lijepu koja je nestala.
Paklena analitičarka? Ti si đavolica :)
Odličan.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...4234ce3edd.jpg
Pisac koji ne znam da li više voli Nikšić ili Herceg Novi ka i ja.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Enivej da se ne shvati pogrešno za Jakuzu.
Kad rekoh to (radi misandurstundinga) mislila sam na forum ne na ovi svijet.Daleko bilo.
Savršeno je trolova na temu Vrijeme samo zbog njega sam tu temu posjećivala.Car. [emoji3]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ovaj u koment se ne bi složio s tobom. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...99682b9a60.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Lepi može da se mashuje samo sa Lepim. Sve ostalo je srozavanje.
Saglasna ali vidiš može to da se gleda i ka indikator srozavanja ka ono kako pored postojanja jednog ovaj drugi ima "prijemnike".
Gledajmo to vako može biti da je zbog toga starwalker otvorio onu temu HitDana.Recimo da ga razumijem u potpunosti.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Rasulo.
Zašto si odabrala noćnu smjenu?
Veća je blasfemija što mu na zidu u studiju stoji Che.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...3959cf853c.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Go go Noćni rendžeri!
Ko ne mari za sopstveno zdravlje, ne mari ni za druge.
Pozdrav braćo mila, budite dobro...
Zaturira jedan jutros nagazi na gas i ostavi dimčinu ka iz TE Pljevlja i puca mu Q.
Taj će da živi sto godina.
Enivej.
Ovo je postala bukvalno Agonija.
https://youtu.be/O9ZJChzPn0U?feature=shared
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7d0370c514.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Izvini za trigerovanje, but I don't really care about your fuckin' feelings bro.
>> Težina nedjeljne praznine <<
https://youtu.be/gLCduDJVksc?si=S5PClFlEwOcnC1Lk
Niko bolje neĐelju nije opisa ka Vito Nikolić.
I onda vele Njegoš,a makse.
https://www.youtube.com/watch?v=zaNPo2-pSuQ
"Budi kreativan kao Lepi, da cijeli svijet nasmiješ..."
Pa e Vito Nikolić nije ima tako vrh studio.
A i pjeva je o vraBcu mora da je izgleda drugima ka ludak.Zamisli neko pjeva o Vrapcima.
Šnjime homo balkanikusu nije sve baš kako treba.
Zanesenjaštvo...mašta...proza i poezija...Radije ću provesti mjesec dana sa nekim krvavim seoskim radnikom, nego sa nekim pjesnikom, koji ne zna ništa drugo...
https://youtu.be/eL1os1rXb_o
umjetnicki, stvarno mislim da je coa lukas umjetnik.