Ada Moomintroll, vrhovni...
Svaki dan je dobar za upiranje.
RIP, Jakuza.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
RIP nama što smo ostali bez njega.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ulix? Što je sa njim?
Last edited by LjukaTheMantidis; 29-06-24 at 21:11.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nismo ostali, živi sa nama, u nama. Ništa ne umire, duša je vječna.
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nisam bila tu kad je funestis tu bija ali ostali su njegovi tragovi.
Tako ti je to.Voljela bi ja da je tu ali i jeste nekako kad se sagleda bez njega bi podforum nauke bio crna rupa.
Ostali su transkripti.U tome i jeste draž foruma.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ma, tu smo svi...
Kako izgledaš, veli, mi jedan danas...Reko', ka pustinjak...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nećeš dobiti dozvolu za pištolj ondaK.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
I ja pitam dje je ulix brat
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Ima svakakvih ludaka. Svuda...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Meni je Ra-kun bio car.
Izgorio je na iste teme ka i ja.Zato.
A ima je isti osjećaj ka ja za sarkazam šteta što ni njega nisam "srela".
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 21:31.
Uh...Odoh da se očepim...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Afrička suva šljiva, ipak pada.
Zalivanje...Samo fokus...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Nije homo sapiens no je homo erectus izmislio vatru.
Ako ne vjerujete meni pitajte nauku funestis vas je svakako ostavija na ledinu.
Nauka. Što smo naučili, i kako živimo?
Svaki dan je dobar za upiranje.
Za to ćemo lako no dozvole za pištolj.To je već zaHebana rabota.
Dozvoli...Kome treba, neka je nabavi...
Svaki dan je dobar za upiranje.
A ono svakakvi je imaju i u saobraćaj,što da se lažemo.
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 22:12.
Pa što ćemo s tim? Da se pobijemo?![]()
Svaki dan je dobar za upiranje.
Ne no da naučimo da živimo s tim.Da smo okruženi kompletnim idiotima.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Last edited by Bluemoon; 29-06-24 at 22:15.
Dozvola. Knjižica, veli, pa kod doktora...Policajca...
Svaki dan je dobar za upiranje.
Svaki dan je dobar za upiranje.
There are currently 12 users browsing this thread. (2 members and 10 guests)
Bookmarks