Zemlja, koje, veli, nema...Tamo, veli, đe te vodim ja...
Printable View
Zemlja, koje, veli, nema...Tamo, veli, đe te vodim ja...
Srbija je majka, svrbi svakog Dajka...
Nije to loša ideja. Dajko da bude naziv za neki tip svrabeža. Genitalni, na primjer.
Ako je jedan folkaš pjeva o utopiji to bi bila vr' perverzija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Na kom, veli, procesoru radi vaš mozak.
Nehalem.
Prestani, veli, da lajkuješ, i pređi na stvar.
Što si se raspištoljio danas. [emoji3]
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Pistolerišemo...
Do 2030. godine ćemo se, veli, svi na Zemlji pretvoriti u pametne telefone.
Viđeh da je Gruzija razbila,mislim ne pratim fudbal no čuh komentare i to a drago mi je iskreno zbog Gruzije.
______________________
https://www.youtube.com/watch?v=FcywwLSXJDs
Muka mi je više od Engleza i Italijana.
Je li politika ili priroda čoekova rvaq?
Homo politicus.
A nije politika no te proklete kladionice i to vrte pare ka nenormalni.Englezi i Italijani.
Što bi Leonard reka what about love?
Na ljudsko biće se kladiš,ka da je konj u trke.Pi!Totalna dehumanizacija.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Glumci su političari, a političari najveći glumci.
Zato se i vole...
I ne baš gotovo nikad nisam viđela političara na predstavama u publici osim politički nalog kad dobije.Jedno zajedničko jes,simuliranje emocije ali postoji bitna razlika u glumi se ovdje koriste ćorci meci što bi se reklo ovi drugi su potrli milione.
Eto tako.
Plaćeni da rade svoj posao. Krvav...
Najmladji.aktivni.clan foruma je ?
Sent from my motorola edge 40 neo using Tapatalk
Forum, veli, adiktid.
Zavisnik je, veli, osoba, koja zavidi drugima na miru.
BMW je, veli, raspolagao logorom Dahau sa 600000 robova.
Pa veli,vozi BMW kune se u Ladu.
Luka jedna mala opaska na glumac vs političar - deset tehnika manipulacije ljudima baj Čomski ka deset božjih zapovjedi vladanja. [emoji3]
Eto što je Obama "bolji" glumac.
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk