Coek je reka da su druga auta smijesna pri ovome
Razmisli
Printable View
ozenui, izadji iz objekta!
Jedino sto fali ovom autu je rwd, sa tim bi bio savrsena trkalica.
Ovo je auto blago-recheno grdno...dobar auto vjerovatno jes ali grdan ka japanac....
Silvja <3 pojma nemam zashto ali mnogo svidjam :)
http://static.cargurus.com/images/si...pic-36227.jpeg
I preimenujte ovo u dzapaniiz klub....cush honda...
Cuj, ovaj je dobio dobar da drift, nesto kao Hachi...
kakav vozach....i auto...
Ima li ljepšeg auta od Honde Accord??? Nema.
Plasman automobila
1. Lexus IS – 85.4%
2. Honda Accord – 85.2%
3. Lexus RX – 84.3%
4. Honda CR-V – 84.2%
5. Toyota Prius – 83.9%
6. Toyota RAV4 – 83.4%
7. BMW 5 Series – 83.3%
7. Mercedes-Benz E-Class – 83.3%
7. Volvo S40 – 83.3%
10. Honda Jazz – 83.2%
11. Citroen C3 Picasso – 83.1%
11. Mercedes-Benz C-Class – 83.1%
11. Skoda Octavia – 83.1%
14. Honda Civic – 82.7%
15. Citroen Grand C4 Picasso – 82.5%
16. Mazda MX-5 – 82.4%
17. Jaguar XF – 82.3%
18. MINI – 82.2%
19. Hyundai i30 – 82.2%
20. Volkswagen Passat – 82%
Plasman proizvođača
1. Lexus – 84.5%
2. Honda – 83.3%
3. Jaguar – 82.5%
3. Skoda – 82.5%
5. MINI – 82.2%
6. Mercedes-Benz – 82.1%
7. BMW – 81.7%
8. Audi – 81.2%
9. Volvo – 81.1%
10. Alfa Romeo – 80.5%
10. Toyota – 80.5%
10. Volkswagen – 80.5%
13. Nissan – 80.2%
14. Land Rover – 80.1%
15. Mazda – 79.9%
16. Hyundai – 79.2%
16. Saab – 79.2%
18. Citroen – 79%
18 Ford – 79%
20. Kia – 78.3%
http://cdm.me/index.php?group=26&news=184127
I dalje me odusevljavaju komentari ljudi koji se voze samnom u Accord tipa "Jel ovo Hjundai?", "Ne izgleda lose" ili kad pocnu sa recenicom, "ali Pasat ... "..
ja da razmisljam glavom, to znaci da imam familiju i uozbiljim se , samo u akorda bi mi se vozili, ka igi pametni sto je uzeo, rajet totalni
Sjetih se jos jedne: "Cujem, poceli ljudi da se hvale na Japance" :D
Kad sam se pojavio na forum, 2003-e godine, za malo sam dobo ban kad sam rekao da su najbolji.
Ne znam za sveukupan kvalitet kola ali motori su im strano dobri... Između ostalog iroko i dugotrajno iskustvo... Od 50 do 5.000 ccm, od 2000 o/min do 20.000 o/min
Slazem se. Ima onaj 1.6 Hondin, ja mislim da ide milion bez otvaranja, a ima nepunih 1600 kubika.
http://farm5.static.flickr.com/4120/...6d3e4ec6_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4096/...5bb58b34_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4115/...758cde43_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4075/...4fa38ca6_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4139/...a97cfec7_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4100/...0297a903_b.jpg
General gume????
never heard...
Ja sam vidio u USA te gume, i mislio sam (i cuo) da su katastrofa.
Stavljeno radi iživljavanja, vjerovatno se mjenjaju kao čarape između driftanja...
Ovo je auto da ga parkiras u dnevnu sobu i samo da ga gledas
Kazu da je honda ukrala dizajn od nissanovog koncepta koji nikad nije usao u proizvodnju.
http://detointernational.com/blog/wp...9/08/66663.jpg
http://www.blogcdn.com/www.autoblog..../11/mid4_2.jpg
http://gazoo.com/G-Blog/UserData/Com...b8a14b24eb.jpg
to je ono bitno.
http://www.youtube.com/watch?v=6For1...eature=related
koncept je iz 87g,4wd 330ks lsd
http://www.youtube.com/watch?v=jWzJSPUu-gI
The Jaguar XJ220 and the Acura NSX also look similar. You should morph these two as well.
Alfisti ili ne, razlecela se radilica.... e sad...jel zato sto ja vozim alfe, i nijednoj se nije razlecela radilica...pa sam ljubomorno razvalio VTI da bi pricao po forumima kako nista ne valja...
A Seleniju ne diraj, zna se dje se to, sipa, sigurno ne u mixere Or any other random kitchen appliance :)
P.S. Imash odje vlasnika ponosnog jedne VTI, pa nek ti kaze kako je zadovoljan....
Sa motorom nije imao problema.
Moxda zato sto je presha sa njim ukupno za 2 godine 2000km :D
Ne, ozbiljan sam sad...nudjena mi je prije godinu prelude 2.2Vti isto radilica okrenula, na vec treci motor u taj auto, dal zbog ulja ili cega pojma nemam...ova kod mene 1.6Vti, isto radilica....
Frende, ali priznaj da je to BOG malih motora, ever.
Ne znam, pricaju tako, zbog toga i zbog nekih reshenja za tuning je i zavrshio kod mene...kad je sklipom vidjecemo koliko snage trpi preko te 160 i kusur ;)
smijesan si fabia sad zaisto sa tom izjavom .......................
i ja se slazem sa fabiom da su ti 1.6vti vrhunski motori. To sto su tebi ti prsli, ne mozes uzet zdravo za gotovo.. sto ti znas ko je sve to auto vozio prije, KAKO ga je odrzavao i DA LI ga je uopste odrzavao.. bila je prica da je neka strasna prelude izgorela, pa posle vlasnici pricali kako to nista ne valja.. a ispostavilo se da nisu ni ulje mjenjali...
Pazi, ne kazem ja ko i kako i kakvo ulje je sipano u ta kola....
Cinjenica je da svaki drugi auto kod nas zavrshi kod istih "gazda" i odrzavanje i kvalitet ulja je misaona imenica, bila ona Honda, Alfa< BMW ili nesto trece.... al samo kad crkne Honda to je do losheg ulja ili loshih vlasnika, a ostali, to je do auta ;)
eto ja sam cuo za tu preludu da nisu ni ulje sipali, jer su "culi da je motor nedoder da mu nista ne moze bit".. e nije se jos takav motor napravio da i bez ulje moze ic.. ostalih slucajeva ne znam.. To sto je vuk vozio hodnu ovo malo, vozio je cini mi se vise u blokadu no normalno.. pa eto nista jos.. da, znam.. nije je vozio efektivno ni pola godine, ali to sto je vozio, nije je zalio i nista joj nije bilo.. a i od kad je izasao iz fabrike jos nijedan kvar nije zabiljezen, a presla oko 150.000km valjda.. za 1.6 atmo 160 konja, to je strasan podatak.. Za nekog evropljanina tipa golf gti, ili bilo koji malo napumpaniji sportas, ne vjerujem da bi stigao do tih 150.000km takve voznje, a bez neke intervencije na motoru.