Prvi put u mojoj dvadesetogodisnjoj navijackoj karijeri da se nisam iznervirao zbog poraza jer sam svjestan dometa ove limitirane ekipe. Vidim da i oni znaju da ne mogu da pucaju na 1. mjesto, da se izbori ta LS i dobro je to. Necu zamjerit Thuramu, Bareli, Bastoniju i Damfrisu ako odu jer momci mogu da biraju klub.
Klub treba da se osamostali i pocne da gradi svoj stadion, dovodi mlade igrace u koje se djeca mogu zaljubit jer djeca su pare, buduci navijaci... nisam ja poceo da navijam za Inter zbog Samuela the wall-a, nego zbog napadaca, doktorica, pa i politika kluba treba da bude napadacki fudbal sa igracima koji su zvijezde u usponu. Puknite pare na Ardu Gulera, Rodriga, pa da vidite kako kapaju pare od dresova
Sent from my SM-A556E using Tapatalk

