Zaboravih i Tinu, ima i ona solidnu ocijenu :D
Printable View
Zaboravih i Tinu, ima i ona solidnu ocijenu :D
Meni je ova ostala u sjećanje.
Bile su nam sestre od tetke iz Beograda idemo na Krupac a gruva K(i)nez na radio.
Buahaha.
Aj sad ne reci da nema neke nindža pokrete.Bruse Lea.
https://youtu.be/Mn75Bz20A8I
A krst oko vrata ko da ga je oteo sa nekog hrama.U stvari on je baš seljober.
Dizelaši tako smo ih u Nikšić zvali.
Ma ova je i temeljac onoga na šta sam mislio kad rekoh da su mu ostale teški cringe.
Mada, kolimo ja znam, jedino su Knez i Beyoncé uspjeli da snime pjesme sa 7-8 riječi, malo društo, ali odabrano.
Onda ih je moraš priznati Rade Rapido u paket zaHeba.
https://youtu.be/OJF3HdDanZY
Xaxaxxa, Rade je brat najjači, on i Rambo.
Mada oni se sprdaju i bole ih brige.
Ali ja u ovu izbrojah 11 riječi, a u ovaj cringefest kod Kneza 9, opet je Rade riječitiji jedno 20%.
@Saruman https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...57cb331f8a.jpg
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
samo ridjokose trenutno [emoji3]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5f64d32b53.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ova prike? Kakav je ovo nivooohttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...565a23acd3.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
što bi rekli u preferans - vala imam i ja još jedan adut [emoji3]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8c880c270f.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Škotska tu dominira.
https://youtu.be/MIqJVDSoHQc
nemojte da se pogusite u bokeskoj nocas
jel kritično noćas jes [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
jes, stize georgiev
lucky bastard ...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fd825fa8a4.jpg
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
A nije iskljuceno da i dalje rola... :D
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Georgijev mi je rijetko anti-patičan lik.Inače ne mogu se oteti utisku da put Podgorica - Nikšić zahtjeva neko književno djelo u stilu Umijeće Preticanja.
svuda podji i po jednu pjesmu donesi
hvala francuzima ⬇️
https://youtu.be/LGxu9c7lon8
Ova mi iz glave i s radija je silazi mjesec i kusur..
https://youtu.be/CQLsdm1ZYAw
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
kako mi je lijep pipun 🤍
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b83c119712.png
Sent from my iPhone using Tapatalk
za sve nas nepristojne što smo gledali zvezde granda
https://youtu.be/2M-JC7wOjLc
Sent from my iPhone using Tapatalk
hahahahahahahahahahaa e hvala ti za ovo 😂😂😂
e kako mi je lijep 🤣🤣🤣🤣