Sindrom Dusko Vlaisavljevic,a valjda i svih u gnjilom savezu,uvijek je neko drugi kriv!Quote:
BRANKO BRNOVIĆ: Izgubili smo sve šanse za prolaz, svjesni smo toga, ali daćemo sve od sebe kako bismo ostvarili što bolji rezultat i tako se časno oprostili. Znamo koliko je Rusija dobra i kvalitetna reprezentacija, a uspjećemo da joj se suprostavimo ako pružimo maksimum. Postoje dva razloga zbog čega su kvalifikacije loše po nas - slaba igra protiv Lihtenštajna i ponašanje publike na meču sa Rusijom u Podgorici.

