ja sam na pochetku septembra doshao u englesku da zavrshim koledz a i faks poslije koledza naravno.. masu mi nedostaje crna gora i podgoica i svi ljudi u njoj, posebno oni meni dragi.. zachudo roditelji mi uopshte ne nedostaju, ne znam zashto je.. ako ima nekoga u londonu neka se javi na pm jer mi je vazda milo prichat jezik svoj sa svojim ljudima.. ostajte u miru

