https://www.youtube.com/watch?v=gIIxLjXp2cY
Printable View
Ekipa, kako smo najdepresivnijeg ponedjeljka, ujedno i dana, u godini? [emoji12]
Tapatalk
zasto najdepresivniji? ja sam bas super danas
Ponedeljak bas lagano prodje, dobar je i ovaj :)
jos ako si prespavao nedelju...
Greota je prespavati bilo sta :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...1888a9f7b0.jpg
ja sam morala, bogUmi.
nego, dobra nam je saradnja
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8bdecbf621.jpg
Tako vele stručnjaci ;)
https://www.awarenessdays.com/awaren...e-monday-2020/
Tapatalk
Zato ja ne spavam.
a i nije neki strucnjak [emoji2]
Smor od dana. Preglup i predosadan.
od narednog mjeseca kurs 3x nedeljno. dako prezivim do staze b.
https://youtu.be/uqh46xY8jdg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jurili me inspektori bulevarom...
ali Opel korsom (ili nekim slicnim prdavcem).
Umirem :lol:
Nije nego sam se qrcio u voznji, tacnije na samom bulevaru dje nije bilo jednog jedinog auta osim tog prdavca ispred mene koji nije ni krenuo na zeleno pa sam ga presisao a njemu se to nije svidjelo...
Nego su se bas smorili kad su vidjeli da sam vec pred parking, uredno vezan, trijezan i spreman i do stanice da odem ako treba samo da parkiram :)
Ali ruku na srce, da je interventna bila (non-stop ih ima, pogotovo u ovim satnicama) sigurno ih ne bi preticao nego bi iza njih 20km/h gulio jer znam da bi mi zivot uzeli i izgubio bi najmanje pola sata...
Pa jel' Corsa Opel ili je Lexus? [emoji38]
Ti mislis da sam ja u mraku vidio koje je auto... jedva rotaciju vidjeh.. pustite me rodjaci nocas.
E jes zasutavio te Fabia sa Leksusom [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ma Opel Astra,bijela ti ovi domaci zadatak A crna Gazde inspektori....
A rotacija im je najaca[emoji23]
Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk