ada ne pada no skace - nista ne znate :)
Printable View
Opet je barrel dobio rock bottom. A gorivo kod nas?
haha vidjecemo za 10 dana
Mmmm. ocekujem dolje 3 centa.
https://s28.postimg.cc/j2dfms7bx/dsa...asdadsadas.png
kod nas od utorka gore par cenata...
Barrel dead low, $43. Kod nas gorivo 1.20.Ko tu koga jebe??? Zasto svi cute?
Briga nas. U CG se voze samo kola "totalni full" - koza, klima, lamperija, svaki nacin.... Mi jednostavno nemamo losih auta (ciji bi se vlasnici zalili na cijene goriva kod nas).
A, uostalom - i gdje bi mogli da se vozimo? Fino je vrijeme - pravo za trip do Budve. Ups, ne moze se do Budve. Onda sjedi u PG i cuvaj gorivo.
Kad je bal, nek se i princeza poj****e :)
^^ sarkazam (da ne bude zabune)
Moja jedna misao prijeti da bude citiranija od Njegoša, a doslovice glasi:
"Kukala nam majka kakvi smo, dobro nas je i 600 iljada..."
Koliko ce skociti od ponoci?
Ide dolje 2 centa.
naVta?
http://m.cdm.me/carouselconcept/prik....php?id=345846
Sent from my Kauč using Daljinski
E pa show
A ovo je sramota.
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
Ne zezajte da ste se zacudili vijescu?
Pa zadnji put 98 je skocio samo 3 centa, sad su samo ispravili to.
Sjutra sve vrste goriva skuplje 6 centi.
Gasenje
Tapatalk - 5s Jailbreak 8.1
Realno je ovo sto se desilo sa gorivom sada :) Dobro je da nam ga digli nisu :D
Nastavi li ovako da raste do utorka biće sledeće povećanje 10 centi, no da ne pravim standardnu priču:
http://i.imgur.com/GRZRAto.jpg
Do ljeta na 2e. Ova stoka nije bolje ni zasluzila. Dzepovi i rezervoari prazni, kafe se ispijaju cijeli dan, samo kuknjava a glave u zemlju. Amin.
a sta ti konkretno radiš povodom toga, za razliku od ostalih? :D
Priča se nastavlja.
http://i.imgur.com/VbiV6aR.jpg
Ako mene pitas, da ti odgovorim. Meni rezervoar nije prazan (moj post je vise bio kriticki namijenjen u cilju da podstekne nekog na razmisljanje, ali vidim ni to ne pali, nisam prvi sigurno koji u tome pokusava), i moja vizija i perspektiva nije 2e u dzep i dojcerica po vazdan. Samo gledam sveukupno stanje kakvo je. Svi se zale, jebu oca, majku, Milo, Sveto, ovaj onaj, ubi zakolji, ali se i dalje sjedi i kuka i nista se ne radi po tom pitanju. Kad je litar 95c ne valja jer je bio jeftiniji, kad je 1.50 opet ne valja ali se niko ne dize, zato kad mama da 2e odmah se ide na free wi fi nedje da se zabode pola dana, dojc i 10 casa vode. Zbog toga ce i dalje biti skupog goriva, praznih rezervoara, i najvise online je*aca Mila, Aca, Sveta i ostalih, ali m*da za dizanje nikad. :)
Da dodam: Kad kazem online je*aca, ne mislim na nekog sa foruma, pricam uopste. Na ulici, u prodavnici, po gradu, kaficima, internetu... Da ne bude kako ciljam na nekog odredjeno.
Jesi stavio plin u leksusa?
Znaci da tankam sjutra Audija na petrol?
Otvorio se petrol na pocetak zagorica?Vidio da pri kraju radovi,ali jesu li je pustili u promet?
Koliko nam pao bio benzin ove godine najvise?Bi li ono 1.07.
Mislim da je otvorena,vidio sam danas dosta auta da sipa.Konacno da nam je blizu neka normalna pumpa
Jok, pa trosi mi 9-10 prosjek.
Poskupljenje je za10 dana.
Ja sam im uvodio telefonske linije i internet prije 7-8 dana, taj dan su nesto radili okolo i sef mi rece da je sve spremno i da se pumpa otvara sjutra...ne sjutra nego onog sjutra...
sto sam ja mislio da ta pumpa radi poodavno? sad bi se zakleo da ima i godina
Ima, bili su je zatvorili zbog renoviranja...
Kad je bilo prošlo povećanje? Da se uporedi imaju li razloga da povećaju za ovaj obračunski period.
http://i.imgur.com/neAz8XJ.jpg
naci ce ga oni