Originally Posted by
NesaBG
bozinov se ponovo povredio,mislim da su rekli da nece igrati 6meseci.
za tog damjanovica rekose da je srbin iz bih(mostara),i naravno neizostavno ima poreklo iz cg(ne znam sta ce im taj dodatak uopste,valjda da bi navijaci lakse prihvatili).rekose da je igrao u zelezniku i bezaniji.cini mi da se kao kroz maglu secam da je u zelezniku bio neki damjanovica,ali nista vise.ali mi stvarno nije jasno sta ce vam spic.dovodite igraca koji nije iz cg,i bar da na toj poziciji nemate boljeg razumeo bih.nego ga dovodite da bude 3-4napadac.nejasan filetov potez.
vidim da se spominje knezevic iz partizana koga smo vec spominjali,bas sam slusao neku njegovu izjavu,po govoru bih rekao da je beogradjanin.inace je 85-o godiste.