Ako treba nekome za bmw e46 imam viska filter vazduha Mahle Original 10e. Pa nek se javi ove nedelje :)
________
Prodaja Originalnih i zamjenskih Autodijelova.
Uvoz iz njemacke i slovenije.
Sve info i porudzbe :
+38268615321 (viber)
Printable View
Ako treba nekome za bmw e46 imam viska filter vazduha Mahle Original 10e. Pa nek se javi ove nedelje :)
________
Prodaja Originalnih i zamjenskih Autodijelova.
Uvoz iz njemacke i slovenije.
Sve info i porudzbe :
+38268615321 (viber)
Koje je godište?
Na stara auta za ovo može biti milion stvari, od turbine, kvačila, zamajca, diferencijala, pa do sitnica na motoru, ne možeš očekivati od starog auta da mu neki dio ne pođe. Naši majstori provjere par glavnih stvari, a ako je neka sitnica neće da se muče, jer im se ne isplati.
al su ga nasvirali :)
https://www.youtube.com/watch?v=LBezrxJK3hw
ovaj ce bas potrajat
Auspuh i cip 100ks. Uhhh
Sent from my iPad using Tapatalk
neznam koliko ce trajati ali jede zemlju ispod sebe :)
https://www.youtube.com/watch?v=vz2rAgXjkCA #BMWstories
Ljudi xenon danas ljubicast postao.. :/ Bmw serija 1.. Mislim da je u pitanju D1S ili se varam? Koliko se moze nac novi?
Imas u Castellanu, oko 100.
zamjeni sijalicu...
Ako je promijenila boju onda samo sijalicu.
D1S je potpuno drugacija od D2S. Crkle su mi obje na Benza, 177 eura komad u Ljetopis.
Osvežen BMW Serije 3: Šta je novo?
Na raspolaganju su četiri benzinca snage od 136 ks (100 kW) do 326 ks (240 kW) i sedam dizelaša u rasponu od 116 ks (85 kW) do 313 ks (230 kW).
Bazni model, 318i, sada je opremljen sa trocilindarskim 1.5 litarskim turbo motorom koji proizvodi 136 ks (100 kW) i 220 Nm. Ovaj automobil do stotke stiže za 8,9 s i razvija maksimalnih 210 km/h.
BMW 320i ima novi četvorocilindarski 2.0 litarski motor sa 184 ks (134 kW) i 290 Nm. U snažnijem BMW-u 330i, koji menja postojeći 328i, nalazi se benzinac sa 252 ks (185 kW) i 350 Nm.
http://www.b92.net/news/pics/2015/05..._640x42785.jpg
Trocindras 1.5. QQ!!!
zamisli mu zvuk... kao daihatsu cuore :lolblue:
30200 evrah je cijena ove 318i po deutche autobildu, i sad treba neko da se misli izmedju onoga gs-a par godina starog i ovoga nula auta ( nula za te pare )
Auto je strava ali izgled je katastrofa.
Dizajn je super uzeći u obzir što čine zadnjih 10 godina :D
U ovo ostalo ne sumnjam
E38 nikad nece biti prevazidjen.
Istina ziva.
Ja bi samo radio fl e38-ce kao sto mecka radi sa g klasom. :)
Ovo nema veze sa bmw-om.Nidje ostrih linija,jednostavnosti,nego tachevi, gej siberi,otirac za noge makse. Prednji dio cao.
auto je bomba jedina sedmica koju ne mogu smislite je buljava e66 kakav je to promasaj i spolja i unutra...
http://img2.netcarshow.com/BMW-760Li...llpaper_03.jpg
Objektivni sledeci model je bio skoro pa redizajn. I nisi se proslavili nesto.
Ova nova , ne znam, prije s clase je ne bi pogledao.
Mislim da im fali konkurent s8 i s63/65.
mom prijatelju na bmw 318 iz 2002 cini mi se ne radi onaj displej od fabricke muzike, pa me interesuje zna li neko od vas ljubimaca bmw-a nekog majstora da ovo rijesimo.
hvala..
sve jedno, samo daj broj majstora
Što se displeja tiče, standanrdna je mana BMWu, ispliva godinama, pogotovo gdje su vrućine.
Evo i finog uputstva kako se popravlja. Na istu foru je i na muziku.
U najgorem slučaju se kupuje drugi flet...
http://www.bimmerforums.com/forum/sh...button-fix-DIY