Originally Posted by
stevann
naglasio sam cista, jer recimo na vranjskim njivama plivaju lesevi, odrane kokoske, boce, flase, jafa keks, parce pice iz gudfelasa i cezar salata iz venoma.. i poneko biciklo.. od kuca rakica pa nizvodno je sve presusilo.. ne pitam dzabe za CISTO mjesto..
ja sam prolazio dinosu, stizao do DVA mosta, jedan za drugim u razmaku od mozda kilmetar dva, prelijepo stvarno, ali ima oko 100000 dusa tamo, a ne volim preveliku guzvu.. Al onda kad razmislim, nit ima signala, a treba po ure do tamo.. eto me za po ure i u BD.. mada vise volim rijeku..