A bez njega nista ;)
Printable View
ne boj se,burzica je vec uzeo desetku! aaaaaaaaa,jedva cekam da pocne! bjezi kiso s prozora,veli jedna sarajevska grupa.:D
ja mislim da mu je simon nece dati tako lako..
ja mislim da Simon nece nikome LOPTU dati tako lako, to vec moze da bude veci problem od toga ko ce koji broj imati na dresu.
Dobra vijest: NEMA KISE U SUBOTU
Izvor: http://vreme.yubc.net/prognoza3dana....idz=42&idf=982
par pitanja (mala pomoc) ako moze...
U koliko sati pocinje utakmica, kakvo ce vrijeme generalno bit preko vikenda i dje mogu da se kupe neki dobri/interesantni salovi...
[quote=Moracikus;595952]Dobra vijest: NEMA KISE U SUBOTU
Trebao si Shosha nazvat, on bi ti rekao preciznije, ako se do sad nije napio, ipak je kraj radnog vremena:)
:D e super
a bi li mi neko objasnio de je bondjorno (pretpostavljam neka picerija, poslasticarnica, kafic...), mislim u kojoj je ulici, nedje blizu stadiona??? :D nisam bio u PG vec dvije i po godine :|
zna li iko zasto delibasic nije pozvan
e ovako: krenes sa trga u onu ulicu dje su zlatare (znaci, ako gledas sa trga stadion, pa desna ulica), ides tom ulicom do prvog skretanja lijevo, tu krenes, i u tom redu ti je bondjorno, a tacno prije njega ta prodavnica sportske opreme.
i obavezno se dobro nabucaj u Bondjorno, znas li kakve pizza sendvice imaju:) skrenuh malo s teme, ali da covjeka potpuno uvedemo u ono sto trazi;)
Filipović je izjavio da ima još širi spisak i da će kombinovat,a što se tiče Baše,on je dobio poziv,ali je zamolio Filipovića da ga poštedi ove utakmice zbog nekih obaveza,tako da je Fila rekao ako se ne odazove na sljedeći poziv da je priča Baša završena! A što se tiče kapitena,moj favorit je Banjo Bošković,to sam i ranije naglasio 8)
E, e, ovoga za kapitena:
http://www.youtube.com/watch?v=UyqLdiu-2d4
:monkey:
on je trenutno najvece ime naseg fudbala!
ko ovo glasa za jovetica :) sprdaju li se ovi ljudi.dijete koji jos ni bradu nema-za kapitena.
i dejan stankovic i nemanja vidic su jako mladi bili kapiteni zvezde, i to jako uspijesno. ja glasah za mirka, pojma nemam zasto:), tim je u globalu jako mlad, logicno bi bilo da basha bude kapiten kad se odazove pozivu... a za tu jednu utakmicu, svejedno je, mozda bi i fora bila, najmladja drzava sa najmladjim kapitenom jo0veticem u prvom mecu, ipak je mec revijalnog karaktera.
ja bi Brana Milacica za kapitena;) Po meni je Mirko najveca zvijezda ekipe i treba da bude vodja. Mirko Vucinic a ne Raicevic, da budemo jasni;)
Kapiten treba da bude neko sa MALO wecim iskustwom,da powede ekipu,da ih moralishe kad ne ide,a Jovetic sa swojih 17-18... hm... Ne shtima mi tu neshto... :D
ja sam glasa za Boskovica...zasto? valjda zato sto je fino igra u francusku i jedan bratov drug (danac) ga obozava...hehe inace iskreno neznam pola ovih igraca.
Moze li neko postavit neke konkretnije informacije o igracima.
Poleksic? je li to onaj sto je neko vrijeme branio za U-21? Onaj sto je igra za sutjesku?
Slazem se sa majonezom !;)
Sta mislite,kako ce izgledati prva postava? Nesto mi je sredina tanka,a odbranu ni da ne komentarisem...
Montenegro 3.00 x 3.30 madjarska 2.10
Kvota pada li pada
dako vrbujemo kojeg talijana ili brazilca da igra za nas.2 talijana za odbranu i eto 1 brazilca-moze zuninjo :)
ma ne samo lokal-patriotizam, vec i komsijske veze:)
bez sale, nije mirko za kapitena, jedva je i prelomio da ce da igra za cg, i previse je tih momak, ima tu "elokventnijih" momaka:)
Ovdje bih morao istaci da bi morali skinuti kapu nekim igracima koji su izabrali da igraju za Crnu Goru iako su imali mjesta u srpskoj reprezentaciji (tu spadaju, izmedju ostalih, Mirko Vucinic i Marko Basa), jer bi sa srpskom reprezentacijom mnogo bolje prosli zbog toga sto oni vec igraju na evropskom prvenstvu 2008 godine i imaju vece sanse da prodju kvalifikacije jer dobijaju lake protivnike.
Igraci koje sam naveo (izmedju ostalih) su svjesno ugrozili svoje karijere samo iz razloga da bi mogli da igraju za nacionalni tim Crne Gore. Od mene dobijaju najvece moguce postovanje.
Mirko za kapitena jer ima najvise odlike vodje od svih trenutnih igraca. Da li je ovo definitivno da je Raicevic kapiten ili je to samo za ovu utakmicu?
je li ziv onaj bogavac.. niko ga ne spominje
Igra u Njemackoj drugoj ligi, za Oberhauzen ili Burgauzen ne znam tacno jer ih stalno mijesam. Gledao sam ga par puta preko satelita, standardan je, ali kad ga covjek vidi izgleda kao stetno dijete:) inace nije los igrac.
nesto ne znam za koga da se odlucim u vezi kapitena,a zanimljiva mi je,isto toliko i nemoguca,ideja da jovetic,bar za ovu utakmicu,dobije traku. nesto sam citao neke njegove izjave sad u START,vidi se da je momak presrecan zbog poziva,iskren i nije iskvaren,kao sto neki postanu kad odu u bgd. "moja drzava,moj narod,moj grad...srce hoce da iskoci":cool: nego,ipak mislim da ce file prelomit izmedju dva mirka,vjerujem da ce raicevic dobiti tu cast.
Ljudi, ne bih da mislite da ja imam nesto protiv Cira Raicevica, ali na osnovu cega predlazete za kapitena reprezentacije, pored ovoliko od njega boljih igraca i igraca sa vecim imenom u svijetu fudbala?
to si u pravu,on nije neki igrac,kao,vole ga jer je borac,a on je,po meni,obican shegac,koji mlatara dje stigne,a ne zna da sutira. medjutim,volio bih da kapiten ne bude neko iz inostranstva,zbog publike i atmosfere,razumijete sto hocu da kazem,siguran sam. neko ko je ovdasnjoj publici poznat i opsteprihvacen,neko koga znaju i uvazavaju,e sad...:rolleyes:
Neko ko se zove Mirko Vucinic, reci slobodno;)
ne,rakao sam:"neko ko NIJE iz inostranstranstva.";)