E bogomi je to za bar 30 očenaša i to da kleči na zrnima kukuruza.[emoji1787]
Sad me i ti sa salvetama podsjeti na djetinjstvo. Kad dođu stidni/uvaženi gosti na ručak, pa majka znavaše izvadit one oslikane, debele,mekane salvete i na njih staviti pribor, pa svi sjednemo za sto, a majkin pogled ti govori : "oni mogu što oće, ali od tebe očekujem da salvetu ostaviš u istom stanju u kakvom si je i zatekao", odnosno da se ista može vratiti u pakovanje u stanju 10/10 što bi rekli današnji prodavci telefona.
Stvarno, bijaše to vrijeme kad su djevojčice skupljale različite primjerke salveta,kad su bombonjere kružile...
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk

