Uživat u sebi? :idea:
Printable View
Da da decaci.. Da, cpu... Nesto te buni?
Milorade, milo mi je.. Upravo si me ucinio srecnom s ovim velikim 'D' :D
Ne koristim pm :)
..cini me vrlo srecnom :)
Sacekaj sekund, editovacu..
EDIT: https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post2248681
Od juce, tacnije :)
Nije sve za javno pisanje, a nisam do sad slao spam pa se čitamo u sljedećem životu.
Ohohoho ovo me definitivno nasmija, iako ne ucini pretjerano srecnom. Vazi, sve kako nam basta. Samo dok smo srecni.
Danas se zavrsila skola, ne moram vise na posao u 7 ipo :D
Ljubav i jos puno ljubav :)
burek sa sirom poslije treninga ...
ove ledene kocke koje mlatim po cijeli dan :mrgreen:
Moj sestrić, najbolja beba svih svemira ikad. http://www.pic4ever.com/images/16.gif
http://www.pic4ever.com/images/292.gif
You really are one sick mf bastard.
cowgirl, za muskarca koji je 5ft9 je mnogo veca vjerovatnoca da ce mu se svidjeti neka u baletankama nego u stiklama :) Just a matter of natural selection... :mrgreen:
Nestanak struje na sat vremena made me happy tonight.
Moj apetit ovih dana. :) :)
I mene par 10aka komada...
Zbog cega mi jednostavno ne trazis br telefona? Jer inbox ostaje nedodirljiv :)
Probali smo to, sjecas se?
Ne, ali zato sam ja tu... da te usrecim :D
Sad te ama baš ništa ne razumijem.
ama baš ništa ne razumijem.
Ali da ne trolujem temu, pa pošalji ako kad htjedneš ;)
Oukej.
Kad mentor kaže Ovakav rad još nisam video i Da li biste mogli da mi narežete neke od tih filmova, da imam za predavanja?.
:cvate: http://forum.hr/images/smilies/biggrinlove.gif
Chris Rea.
sređena soba :)
Sto se blizi koncert Hladnog piva. Jedvaa cekam :p
zavrsena godina na fax :D
kad se razbijem od trave :D
A,ja je ne spremam,i tacno znam da mi je recimo punjac od tel. ispod neke knjige,majice,nebitno,a kad mi se sve sredi,onda sam ka' izgubljen..:D
E kuku menE,sto cu ja "bln" bez tebe jos ove 15 dana u ovaj velegrad od Pg,s kim cu izac,a da pa'ne kisaaaa..:DDD
Jos se na to palis?..zaostajes,zaostajes..:D :D :D
Danasnji dan, ljudi, novo drustvo, jedan presladak momak koji bere cvece, haha :)
Osmijeh jedne brinete, kafa uz cigarete i moje drustvo i ivanov avatar :D
Subotnje veče. :)
Najsrecniji sam kad spavam...
Gej parada, definitivno.
To sto je odlozena predpostavljam..:D
To sto ljudi pretpostavljaju :)
Zvuci gitare. :)
To sto prelijepo tripujem da sam Hariju bitna, vise od dozvoljenog (arshinima moralista mjereno dozvoljenog).